Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha választanátok kéne testi...

Ha választanátok kéne testi és a lelki szépség között, melyiket választanátok? Nemet és életkort lécci írjatok!

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 20:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok:Mit ér az alma kívűlről,ha belül rohadt?ez egy jó mondás!A testi nem éppen szépség is meg tud szépülni más szemében a belső értékek szépségétől.És talán mi magunk is jobban el tudjuk fogadni ha nem olyan szép a külsője valakinek,ha a belső szépsége megvan,és ki tudja mutatni.Tudjátok nem minden arany ami fénylik.
2011. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
Szellemit. Minden más begyakorolható és kisminkelhető.
2011. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem tudok választani mert "lelki szépség" féle emberekhez még nem volt szerencsém
2011. jan. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%

Én viszonylag jószívűnek tartom magam, segítőkész vagyok az ismerősökkel és haverokkal. Szóval úgy érzem, belül rendben vagyok e tekintetben (persze emelett tudnék egy rakat negatívot is mondani, de mind olyan, amitől nem érzem magam rossz embernek). DE, a belső kedvességet rengetegen kihasználják, és emiatt ki lehet készülni. Úgy gondoltam régebben, ha jót teszel másnak, akkor azt előbb-utóbb visszakapod...ma már másképp látom, mert ilyenek az emberek.

A külső szépséggel rendelkezők sokminden szépet és jót megkapnak, csak azért mert szépek, és ahhoz hogy elbukják amit megszereztek ahhoz nagyon f*szul kell viselkedniük.

Ha valaki kívülről szép, akkor néha (vagy sokszor) meg se kell szólalnia, mert amit látunk az szép, és attól mi máris elolvadunk.

Egy lelkileg rendben lévő embert viszont meg kell ismerni, ami napokig, hetekig, talán évekig is tarthat.


Így lehet filózni, hogy a mai világban melyik az előnyösebb...

2011. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Igen,régebben magam is azt gondoltam,hogyha jó vagy másokhoz,szeretettel fordulsz hozzájuk,akk valami jót fogsz kapni,de sajnos rájöttem,hogy ez egyáltalán nem így van...Legalábbis a tapasztalataim ezt igazolják...Mert olyan emberek vesznek körül,akik a drága idejüket csak gyűlölködésre pazarolják,és csak bántanak másokat...Tisztelet a kivételnek...

Ami a hasznosságot illeti,szerintem is lehetne vitatkozni azon,melyik a hasznosabb a mostanság,de ez teljesen szubjektív kell hogy legyen...:)

2011. jan. 30. 21:15
 16/21 anonim ***** válasza:
A szépség nem véd meg attól, hogy kihasználjanak.
2011. jan. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
de a naivitás se...
2011. jan. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az nem egyenlő a jószívűséggel.
2011. jan. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Mert a jószívűség megvéd? Nem hinném.
2011. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az ész megvéd. Inkább azt választanám mindkettő helyett.
2011. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!