Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már szinte beteges mértékben...

Már szinte beteges mértékben utálom, ha valaki lát miközben alszom. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm, ha látják ahogy alszom. Ha valakivel egy szobában alszom, mindig megvárom, míg a másik elalszik, akkor is ha hajnalig kell virrasztanom és fáradt vagyok, reggel pedig ébresztőre kelek, hogyha nem kéne kelni akkor is "véletlenül" bekapcsolva hagyom a telefonomon a riasztást mert félek attól, hogy különben a másik előbb felébred, mint én.

Vonaton, buszon, autóban soha nem jutna eszembe aludni, pedig sokat utazom az országban. Sokszor buszoztunk úgy külföldre, hogy egész éjszaka tartott az út, de én egy percet se voltam hajlandó aludni, inkább kimaradt az aznap éjjeli alvás.

Pár hónapja van barátom, vele is úgy alszom, hogy mindig megvárom amíg ő elalszik és reggel is ha felébredek korán, akkor nem merek visszaaludni.


Nem tudom mitől van ez, de egyszerűen irtózom a gondolattól hogy mások néznek, miközben alszom. Félek hogy horkolok, hogy hülyén nézek ki közben... meg ilyenek.


De nagyon szar. :S Tudom hülye kérdés és nehéz tippeket adni, de mégis mit kéne csinálnom hogy ezt leküzdjem?


20/L


2011. jan. 30. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
járj el pszihológushoz!
2011. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Emberi tulajdonság az is h el van kenve a szád alvás közben.

Engem vettek már fel kamerával h alszok.

A boxerem félre volt csúszva takaró nem volt rajtam. A lyukam látszott meg ienek. Erre varj gombot.

A farkamról ne is beszéljünk.


Ne érezd magad hülyén.

18/F

2011. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj egy privit, talán rá tudunk jönni h mi okozza ezt benned!
2011. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aludj szekrényben.
2011. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

engem a szemét haverom felvett éjjellátó kamerával, hogy horkolok lány létemre.

mentségemre legyen mondva hogy 24 órája nem aludtam, végigutaztam fél Európát, és már annyira ki voltam merülve, hogy berománultam a vonaton.

ez van, csak abban reménykedek, h nem rakja fel napiszarra :P


egyébként meg beteges, hogy ilyenektől félsz, az alvás tök normális dolog.

én sem vagyok túl épületes látvány, mikor alszom, de nem fogok csak ezért virrasztani.

aki hüle, haljon meg :P

vagy ne legyen barátod. igen, egy ilyen hülyeség miatt, ami ellen tök simán tehetnél.

2011. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beteges, igen. Lassanként hozzá kellene szoktatnod magad, hogy ne legyél szégyellős a barátod mellett. Mert ő a barátod.
2011. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!