Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtalan láb szindróma....

Nyugtalan láb szindróma. Nektek is vannak ilyen tüneteitek néha? Vajon a néha előfordulás még nem számít betegségnek?

Figyelt kérdés

Barátomnál is előfordul, most akkor mindketten betegek vagyunk, vagy ez mindenkinél előfordul néha?

Nekem főleg este szokott lenni, nehezen alszok el tőle, vagy sok mozgás után.


2011. febr. 8. 15:54
 1/8 anonim válasza:
Nálam akkor szokott ilyen lenni ha nem csinálok semmit sem egész nap ergo nem fáradok el a nap végére ja meg akkor ha energiaitalozok késő délután v estefele.
2011. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
húúú....de rossz érzés. Eszembe jutott, nekem amikor sokat nőttem akkor volt sokszor. Főleg este. Én sem tudtam elaludni.
2011. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Uhh, nekem azután volt hónapokig, hogy leálltam az antidepresszánssal. Halálra idegesített.
2011. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én meg most, hogy olvastam róla a neten, elkezdett megint "izélni" a lában :SSS Már órák óta. Lehet, hogy hipochonder vagyok? :P remélem nektek nem kezdett most el :)
2011. febr. 8. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem, csak az én lábam nem hagy aludni.

Ketten aludnánk az ágyban, mit lehet tenni ellene?

2011. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én azt szoktam csinálni, hogy hasra fordulok, akkor annyira nem érzem :)
2011. febr. 9. 10:41
 7/8 Rácz János válasza:
Nekem 5 éve ismerte fel neurológus. Gyógyszer van rá, amióta szedem tünetmentes vagyok, különben borzasztó betegség. Ajánlom menj el orvoshoz. Az okát még nem ismeri az orvostudomány sajnos.
2012. márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Masszírozzátok, vagy valakit kérjetek meg rá. Nekem napközben is előfordul, pláne, ha ideges vagyok.


Mikor suliba jártam, naponta jelentkezett ez, volt, hogy 2-3 órán át. Nem volt ritka, hogy ceruzával szúrkáltam a vádlimat, meg ilyen hülyeségek.

2013. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!