Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Töröcskei pszichiátriáról...

A Töröcskei pszichiátriáról van valakinek véleménye?

Figyelt kérdés
Csak gyógyszerrel kezelnek, meg beszélgetős csoportokkal, vagy van egyéni orvos-páciens beszélgetés hipnózissal?
2011. febr. 10. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Én azt gondolom, hogyha pszichiátria, akkor sok jóra ne számíts!! Pszichiáter által felírt szert pedig semmiképpen se szedj, mert tökre teheti az életed!


http://www.youtube.com/watch?v=fTWX2p0RVH4

2011. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ott hetekig, nekem csak JÓ véleményem van! Nem kórház jellegű, inkább szanatórium, nagyon szép, csendes környezetben.

Természetesen egyénileg is foglalkoznak a betegekkel, nemcsak csoportos terápiák vannak. (Ez a kezelőorvostól függ, vele kell megbeszélni.) Hipnózisról nem tudok, hogy lenne, ezzel kapcsolatban nem tudok véleményt mondani.

A gyógyszerektől nem kell félni, ha jól választja meg a kezelőorvos, akkor az életminőségen sokat javít. (Saját tapasztalatom, nem kell hinni mindenféle rémhírnek!)

Ehhez persze szükség van a páciens aktív közreműködésére.

SOHA ne szedj olyan gyógyszert, aminek kellemetlen mellékhatása van. Ma már annyi gyógyszer van a piacon, bőven lehet válogatni. A kezelőorvost mindig tájékoztasd pontosan és részletesen!

2011. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Engem paranoid skizofréniával diagnosztizáltak. Szerintem tévesen. Erre bizonyíték az hogy nem ijedtem meg ettől a megrendezett ál-dokumentumfilmtől amit az első kommentelő belinkelt a youtube-ról. Ha most tényleg ez lenne a betegségem fuldokolva kapkodnám a levegőt és a közelébe se mennék töröcskének, sőt abbahagynám a gyógyszereim szedését.

De nem érzek erre késztetést. Tévesen diagnosztizáltak.

Erről mi a véleményetek?

2011. febr. 14. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem bizonyíték, hogy nem ijedtél meg a videótól. Ez nem jelent semmit. Ha egy szkizofren normálisan szedi a gyógyszereit normális életet élhet! Ettől függetlenül lehet, hogy félrediagnosztizáltak, lehet, hogy nem, erre senki sem fog tudni neked itt normális választ adni. Kérj ki egy másik orvosi szakvéleményt, ha nem bízol ebben!
2011. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
17:12 vok, küldök privit!
2011. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!