Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Helicobakter fertőzéskor...

Helicobakter fertőzéskor mindig kell szedni mostmár a gyogyszert?

Figyelt kérdés
A doki olyamit mondott hogy mindog ha roszul vagyok ha nem! Csak ritkán fáj a gyomron mert felmegy tőle a gyomorsav ha nehezet eszek de máskor honapokig semmi bajom. Akkor irt fel gyogyszert 2 nap alatt teljesen rendbejöttem de most aztmondta mindig kell
2009. febr. 11. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

egy ideig kell, pár hétig, pár hónapig

eredményektől is függ gondolom, hogy van-e még.

nem tudom én pontosan tesomnak volt ilyen...

egy erős gyogyszert kellett szednie egy hétig vagy pár napig, antibaktériumot azt hiszem, és utána még valami mást is, de már nem kell, szal nem örökké szedi

2009. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A H. pylorit az emberek több mint fele hordozza tünetmentesen. Akinél tüneteket is okoz, csak azoknál szokás rá antibiotikumot adni. Mivel ennyien hordozzák, nagy a felülfertőződés esélye, például csókkal, közös kanállal, miegymással. Valószínűleg egy-egy adag gyógyszer kiirtja a bacit, de újra elkapod valahonnan: Család, barátok.
2009. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!azthalottam ez olyan betegség ami nemgyogyithato de lehet tünetmentesiteni.Szóval akkor énis elkaptam mer a férjemnek van ilyen
2009. febr. 12. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:
A férjemnek is ilyen bja volt.-szerintem nem lehet elkapni-legalábbis nekem semmi bajom. neki is kellett szednie a gyógyszert, de nem akarta szedni még hatvan évig.valami ötlettől vezérelve elkezdte inni a borsmenta teát. -mert érezte, hogy attól megkönnyebbül a gyomra-és lehet, hogy ez a csodaszer. Fél évig szedte a gyógyszert és itta a teát. Aztán csak a teát egy darabig. Már évek óta nem szedi a gyógyszert és nem issza a teát sem-semmi panasza nincs.
2009. febr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!