Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiakadok a horror filmektől....

Kiakadok a horror filmektől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha megnézek egy horrort,akkor hetekig nem tudok aludni,mert folyton előttem vannak a jelenetek és mindig félek.Már lassan ott tartok,hogyha egyedül vagyok itthon félek,nehogy megtámadjon valaki/valami :$

Mit tegyek,hogy ne féljek ennyire?


2011. febr. 19. 20:49
 1/10 A kérdező kommentje:
ja,13 és fél L
2011. febr. 19. 20:49
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne nézz filmet.:P
2011. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne egyedül nézd vagy ne nézd.:D

Vagy ne olyan erős horrorokat hanem gyengébbeket.

Mi úgy csináltuk,hogy egy barátnőmmel leültem és minden ijesztő jelenetnél nevettünk,hogy milyen fejet vágott ez meg az a filmben,meg ha beszélgettek akkor mi is kommentáltuk.Úgy nem volt annyira ijesztő. :DD

2011. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene olyan filmeket nézni, amin 18-as karika van (nem dísznek van az ott)...
2011. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Magamtól nem nézném,de ha pizsipartyn vagyok a barátnőimnél,akkor elkezdik nézni és hívnak,hogy "ez milyen jó" ,"ez nem is olyan ijesztő" stb. Utána elkezdtem nézni és már érdekel a vége...
2011. febr. 19. 20:54
 6/10 A kérdező kommentje:
De egyébként nem valami sokan veszik figyelembe a 18-as karikát...
2011. febr. 19. 21:29
 7/10 anonim válasza:

Én 22 vagyok, mégse merek horrorfilmet nézni :( Pedig a párom imádja őket.

Egyszerűen nekem ez túl nagy stressz.

De egy jó módszer: gondold azt, hogy ez csak egy film, az emberek csak színészek, a helyszín egy díszlet és képzeld oda a kamerákat :) nálam ez be szokott válni, csak így meg nem izgi a film :S

2011. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt szoktam általában,de néha belegondolok,hogy ez tök simán megtörténhet (tegnap olyan filmet néztünk,hogy ha elkezdett fújni a szél mindenki öngyilkos lett...nagyon undorító volt) és olyankor tök para leszek.
2011. febr. 19. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen szerintem jobb lenne valami vidámat nézni... :S mert ezektől meg aludni nem tudsz majd,tudat alatt meg ezen fogsz rágódni.
2011. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igyál
2011. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!