Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol van Budapesten ingyen...

Hol van Budapesten ingyen pszichológiai tanácsadás, ahol a díjmentes tanácsadás nem ment a szakmai színvonal kárára?

Figyelt kérdés

Kedves olvasók! Úgy érzem, nagyon szükségem lenne egy pszichológusra, viszont jelenleg olyan anyagi körülményeim vannak, hogy nem tudnék fizetni érte. Szeretnék valamilyen központba elmenni, viszont a problémáimat valóban hozzáértő szakemberrel szeretném megosztani, barátaim, szerettem szerencsére vannak, viszont jelenleg minden dolgot kilátástalannak látok, és nem tudom, merre induljak el, hogy a helyzetet -legalább a gondolkodásmódomat- visszafordítsam. Ehhez szeretnék találni egy olyan központot, vagy pszichológust, amit esetleg az állam finanszíroz, vagy akár civil szervezet, tehát nem nekem kell direkte fizetnem érte, viszont a szakember(ek)szakmai színvonala nem megy az ingyenesség rovására.

Kérem, aki tud, segítsen!

Köszönöm


2011. febr. 21. 01:57
 1/2 Kiraly Samu válasza:
7%

MSZP szekhaz.

Tanacsadas dijtalan.

Jelszo: Ennel sza@abb mar ugysem lehet!

2011. febr. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Balassa utcai Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinikát javasolnám (VIII. kerület). Ide kellene beutalót kérni a körzeti orvostól, méghozzá az ambulanciára.

vagy

[link]


jobbulást!

2011. febr. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!