Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan oldal, ahol pszichol...

Van olyan oldal, ahol pszichológus ingyen válaszol kérdésekre?

Figyelt kérdés

Nem "kezelés" helyett szeretnék egy pszichológussal e-mailezgetni, hanem szeretném megtudni, hogy egy szakember szerint van-e szükség esetemben, hogy segítséget kérjek.

Köszönöm a válaszokat.


2011. júl. 30. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán itt:


[link]

2011. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Off: ez nem ingyenes...Ott van alul, hogy fizetés PayPal-on keresztül...
2011. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, de úgy látom, hogy ezen az oldalon fizetős, skype-on történő kezelés folyik... :S Én valami olyanra gondoltam, ahol röviden mondok pár sort arról, hogy mi a gondom, és megválaszolják, hogy szükséges lenne-e egy terápia.. őőm.
2011. júl. 30. 19:16
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem nyálaztam át az oldalt:)


Első vagyok.

2011. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
semmi gond, attól még köszönöm szépen! A szándék a lényeg :)
2011. júl. 30. 19:19
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ha erre az oldalra regelsz akkor van egy olyan rovat hogy orvos válaszol. igasz pszichológus nincs, de van két pszichiáter..hátha ők is tudnak valamiben segíteni.

amúgy én kérdeztem már itt más orvostól és mindkétszer pár napon belül kaptam választ.

2011. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


No, ez már ingyenes:D Mail-en keresztül lehet a kérdést feltenni:)

2011. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én pont ezt a weebbeteget próbáltam egyszer, de jött valami üzenet, hogy sajnos valami hiba volt a rendszerben,. azért nem válaszoltak, de majd most fognak, és azóta sem válaszoltak... Ez volt kb három hónapja... :( Szóval nekem ez a webbeteg nem jött be, bár lehet, hogy pont én voltam az egyetlen akinek a levele véletlenül elkeveredett..
2011. júl. 30. 19:25
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2011. júl. 30. 19:25
 10/17 anonim ***** válasza:
Igazából jobban jársz, ha keresel egy szimpatikusnak tűnő pszichodokit és egy alkalommal (pénzért) elbeszélgetsz vele a kérdésedről. Jobban oda is figyel rád és az élőszóban történő kommunikáció általában hatékonyabb is.
2011. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!