Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy megnyugodjak?

Mit csináljak hogy megnyugodjak?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg anyukámtól hogy mamám nagyon furán viselkedik..félrebeszél és olyan dolgokat csinál hogy húú..

nagyon félek hogy elveszítem..és egész nap sírtam..és mindenen felmérgelem magam..mindenen idegeskedek.. mindig mindenről mamám jut eszembe..és elkap a nagyon durva bömbölés.. pedig még él.. és megölelhetem.. meg minden.. de folyton a halála van az eszemben.. ráadásul azt álmodtam hogy elmentem suliba és szünetbe kaptam egy telefont hogy mama végleg itt hagyott..:'( nagyon félek.. segítsetek.


2011. márc. 3. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy a mamád ilyen állapotban van. Nem szabad feladni, próbálj ott segíteni, ahol tudsz. Szüleidnek könnyíts egy kicsit a helyzetén! A tieden az segít, ha kisírod magad, és bármilyen rosszul hangzik, felkészülsz a legrosszabbra is! De azért ne temesd már el, mert még simán kijöhet a kórházból. Lehet, csak megfelelő gyógyszereket kell, hogy kapjon! Vegyetek citromfű teát, iszogasd azt. Ha nem segít, legjobb ilyenkor keresni egy pszichológust, akinek bármit elmondhatsz, vagy egy barát is nagyon sokjat segíthet. Nagyon drukkolok nektek!

2011. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam ma nála.. És sokkal jobban van..:D annyira megnyugodtam.. és rádöbbentem hogy lehet hogy csak belebeszélték a fejünkbe.. és tudom hoyg bíznom kell benne.. Köszönöm a válaszod <3
2011. márc. 4. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!