Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek kisebbségi komplex...

Szerintetek kisebbségi komplexusom van?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy mostanában eléggé magam alatt vagyok,mert

úgy érzem,hogy mindenki utál.Ha meglátom a többi lányt,egyből az jut eszembe,hogy én elbújhatnék mögöttük mert tök ronda vagyok és mindenki utál.Ez kisebségi komplexus nem???...Van olyan,hogy órán jelentkezni akarok,de nem merek,mert félek,hogy akkor mindenki rám fog nézni és kiröhögnek vagy nem merek kiállni az emberek elé szerepelni,mert félek,hogy ezt fogják gondolni,hogy én tök hülye vagyok meg tök csúnya.

Néha már engem is zavar,hogy mindenkit szebbnek látok meg okosabbnak magamnál,próbálom elhitetni magammal,hogy nem így van,de a végén mindig rájövök,hogy én vagyok a legértéktelenebb.Tudom beteges,de néha úgy megyek be fürdeni a fürdőszobába,hogy vigyázok a tükörre nehogy meglássam magam,engem is zavar,de egyszerűen elnyomottnak érzem magam mindenhol és ezért nem is szeretem a társaságot,mert akkor egyből olyan érzésem lesz,hogy ők tök menők és meg csak egy kis sz*r!!!!Ilyenkor mit lehet tenni?Mit csináljak,hogy elmúljon?Csak Pszichológushoz nem akarok menni,minden más tanácsot megfogadok:):):)


14/L


2011. márc. 4. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
bármise= bármire
2011. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%

14 éves kislánynál egy ifjúsági pszichiáter nem gyógyszerez (csak nagyon-nagyon ritka betegségek esetén: pl. skizofrénia stb.), hanem beszélget - aki alapból gyógyszerez, főleg terápia nélkül, az nem orvos, hanem saraltán, fehér köpenyben.


Kisebbrendűségi komplexusnak hívják, de nálad nem valószínű, hogy ez a helyzet. Erős önbizalomhiány, és depresszív tünetek, plusz serdülőkor. Tényleg jó volna, ha megkeresnél egy szakembert.

2011. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Értem :D Köszönöm az újabb válaszokat nagyon hasznosnak találtam :D
2011. nov. 24. 21:09
 14/16 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már a depressziót, meg az orvost, antidepresszánst... Kamasz vagy, kevés önbizalommal, nincs ebben semmi, majd jobb lesz. Ne csinálj hülyeséget, hogy bevágódj, és ne érdekeljen annyira mások véleménye :)


Egyébként külsőre milyen vagy, szóval súly/magasság mennyi?

2011. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

kb. 51-52 kilo + - 165 cm

amúgy miért?? :)

2011. nov. 24. 23:30
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor ideális lehet az alakod, és ezeket csak beképzeled :)

"Tudom beteges,de néha úgy megyek be fürdeni a fürdőszobába,hogy vigyázok a tükörre nehogy meglássam magam", meg ilyesmik miatt kérdeztem. Mert ha tényleg pl. túlsúlyod lenne, akkor az más téma.

2011. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!