Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan szorongok,...

Folyamatosan szorongok, gondolatok gyötörnek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindig mindentől rettegek,bolhából is elefántot csinálok.Pl képes vagyok egész nap azon szorongani,hogy hogy fogok megkérdezni egy tanártól valamit.Nagyon szomorú is vagyok,gyakran jönnek rám olyan gondolatok,hogy öngyilkosnak kell lennem,de ezek ilyen megmagyarázhatatlan,akaratlan dolgok.Egy hét alatt 2 kilókat fogyok,már nagyon sovány vagyok,pedig nem akarok,de egyszerűen ülök egész nap és vagy nem csinálok semmit,vagy rettegek attól,hogy nem úgy alakul a jövőm,ahogy kéne.Amikor bestresszelek,nem tudom azt se csinálni,amit szeretek.Kb éjjeli háromkor alszom el és reggel 6kor már talpon vagyok,úgy,hogy másnap iskola.A barátnőim fokozatosan faképnél hagynak,ahogy sűrűsödnek a bajaim.Már nem tudom,hogy mit csináljak.Rémesen el vagyok keseredve.Minden választ nagyon köszönök.
2011. márc. 10. 23:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
73%
Szia! nekem is pont ez a bajom,szerintem minél előbb beszélj erről valakivel,mert ez igy nincs rendjén,ne félj segitséget kérni!
2011. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szak(!)emberhez kéne fordulni. elsőként ezt így ahogy itt leírtad, elmesélni az iskolapszichológusnak. nem kell így élned, ez egy jól kezelhető probléma, csak neki kell állni megoldani (pszichológust fel kell keresni) sok sikert!
2011. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele,de azt mondta h olvassak el vmi pszichokönyvet a vonzás törvényéről.Hát rajtam az nem segít.Attól még kísért a híd,a vonat,a gyógyszeresszekrény,és ugyanolyan értéktelennek érzem magam.
2011. márc. 10. 23:26
 4/11 anonim ***** válasza:
A súlycsökkenés, heti 2kg már elég indok arra, hogy komolyan foglalkozz a problémával. Keress fel egy másik pszichológust!
2011. márc. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

generalizált szorongás ,kényszergondolatok és önbizalomhiány

pszichiáter/lógus , a vonzás törtvénye .. inkább nem is mondok rá semmit :D

2011. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mármint úgy értettem hogy a vonzás törvénye a no comment , pszichológus kéne de látom már voltál , akkor tényleg menj máshoz ha ilyeneket ajánl
2011. márc. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
első vagyok, na hát aki így segít az adja vissza a diplomáját!!!! terápiára kellene jelentkezned, egy olyan embernél aki nem mindenféle hülye könyveket ajánl... tudod orvosból is van hülye, meg jó!
2011. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudok neked bölcsességeket mondani,

de vannak telefonos segélyvonalak, ahol tapasztalt emberek adhatnak neked jótanácsot. És hátha bátrabban beszélsz velük telefonon/skype-on/emailben, mintha személyesen kellene keresgélned valami dokit.


pl.

[link]


Fel a fejjel! Én is szorongok sokat, de tudom, hogy a félelem/szorongás mindig nagyobb, mint a valódi gond. Így soha nem adom fel.

2011. márc. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0

Tessék ezzel kezdeni a napot! :)

2011. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak:

Köszönöm. Megnéztem ezt a videót,és egyszerűen minden átfordult bennem.

Én is szorongok,évek óta,de ezek után...bármikor elfog majd egy rossz gondolat,ez a videó jut majd eszembe. Tényleg köszönöm.

2011. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!