Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne hízzak a...

Mit tegyek hogy ne hízzak a cipralextől?

Figyelt kérdés
Holnap kell elkezdenem az antidepi szedését,de azt hallottam hogy elég rendesen meg lehet tőle hízni.Ha napi egy órát futok és odafigyelek,mit eszek (semmi cukor és kenyér)akkor van esélyem hogy nem hízok?Inkább fogynom kellene 10 kilót....
2011. márc. 22. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy a Zypralex mellékhatásai közé tartozik, hogy jobban alszol és hízol tőle.

Van egy ismerősöm, ő is szedi, két hét alatt hét (7) kilót hízott tőle.

Egyébként ő vega volt, de mióta szedi, azóta visszatért a rendes kajához.

Lehet, hogy mozgással megelőzhető a hízás.

Ő sajnos 64 éves és ízületi gyulladásos, szóval nem igazán tud sportolni.

2011. márc. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Akkor remélem meg tudom előzni a hízást diétával és mozgással:-((
2011. márc. 23. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha megteszed azokat a dolgokat amiket írtál, nem is lesz szükséged az antidepresszánsra.

Kérlek olvasd el Szendi Gábor oldalát a neten.

2011. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem erős szociális szorongásos zavarom van(fóbiám)amit eddig a sporttal nem tudtam leküzdeni...ezért kell a gyógyszer...de azért elolvasom.
2011. márc. 23. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!