Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenéses betegség miatt...

Hasmenéses betegség miatt fogytam. Mit tegyek, hogy ne hízzak vissza?

Figyelt kérdés

Elért egy csúnya nyavalya, és 4 nap alatt lement 5 kiló. Pont ennyi volt a súlyfeleslegem, szóval így gyógyultan már azt mondom, maradhat is így.


Mindenképpen vissza fog jönni? Ma már tudok enni, így eszem, többször keveset. Édességet szerencsére még nem kívánom, a zsíros ételektől hányok még.


A visszahízás még oké, de a dupláját (jojó) nem akarom!


Ilyenkor is fellép a jojó-hatás, vagy megtarthatom ezt a súlyt, ha óvatosan étkezem?


2011. aug. 21. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mozogj is valamit, az, ha önmagában keveset eszel nem elég... Futás, bicikli, kondi, úszás... Ha valamit ezek közül rendszeresen csinálsz és figyelsz arra, hogy ne vigyél be túl sok zsírt és szénhidrátot, akkor nem lesz gond. Max szebbek és szálkásabbak lesznek az izmaid. Az meg, hogy még nem kívánod a nassolni valót az jó, de ha kívánod akkor is lehet mértékkel. Akik azt mondják, hogy semmit azokra nem kell hallgatni :) Persze nem 100%, hogy semmi nem jön vissza, de azért ha figyelsz ezekre szerintem jó eséllyel indulsz
2011. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasmenés alatt nem a zsírszöveteinket veszítjük el, hanem vizet és ásványi sókat, amelyek a zsírral ellentétben hiányoznak a helyükről. Úgyhogy az az öt kiló vissza fog jönni hamar, amint tudsz majd rendesen táplálkozni. Nekem is volt ilyen tapasztalatom - én úgy fogytam hányás-hasmenéstől négy nap alatt alatt 7 kg-t, hogy nem volt előtte súlyfeleslegem, de egy hét alatt vissza is "híztam".
2011. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja, én is úgy érzem, hogy ez jön vissza. Nem baj, mert jobban vagyok legalább.

Azt meg betartom, amit az első írt, mert ihletett adott nekem ez a "fogyás".

2011. aug. 24. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!