Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a kedvenc életvezető,...

Mi a kedvenc életvezető, motiváló, a helyest irányt mutató stb könyvetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A titok, Az iránytű (bár e kettő csak filmen van meg), Éld az életed ( Louise L. Hay)
2011. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A titok és az Éld az életed szerintem is nagyon jó könyv


olyan könyveket is várok, amik irányt adnak, hogy hogyan találhatjuk meg a boldogságunkat, életcélunkat

2011. márc. 26. 20:12
 3/13 A kérdező kommentje:
mondjuk ezek is olyanok :)
2011. márc. 26. 20:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Én Brian Tracy könyveit is szeretem!
2011. márc. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

még nem hallottam róla, utánanézek


A békés harcos útja is nagyon jó könyv

2011. márc. 27. 01:21
 6/13 anonim ***** válasza:

"A békés harcos útja is nagyon jó könyv"

És a film sem rossz :)


Egyik nagy kedvencem Thorwald Dethlefsen: A sors mint esély című alapműve, ezt mindenkinek el kéne olvasni.


[link]

2011. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Richard Bach: Illúziók

De: a csúcsra számtalan út vezet, és csak a csúcsról válik világossá, hogy mindegyik ide vezetett...

2011. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én dr Lenkei Gábor könyveire esküszöm, mert kb. 8 éve, mióta a hatására elkezdtük szedni a "nagy dózisú vitaminokat" , és persze elolvastuk a könyveit, már nem tudnak minket megvezetni az élet bármely területén, világossá vált előttünk, hogy nem mindenkinek az a célja hogy mi boldogok lehessünk, és egészségesek.

Igen, a Titok szerintem is nagyon jó könyv, ez alapján gyakoroljuk mi is a pozitív gondolkodást, de ez önmagában nem elég. Pótolni kell az ételeinkből már nagyrészt hiányzó tápanyagokat, hisz van egy testünk is, amit karban kell tartanunk, hogy ezen a Földön boldogok, egészségesek lehessünk. És elmondhatom, sok-sok embertársammal egyetemben, hogy nagyon jól választottunk, mert se nekem, sem pedig a családom tagjainak sincsen azóta semmiféle betegsége. Megjegyzem azelőtt mi is gyógyszerekhez nyúltunk mint megannyi más beteg ember, de szerencsére azóta már egyáltalán nincs ilyen szintetikus dolgokra szükségünk. Lányom kitűnő tanuló, nagy reményeim vannak azzal kapcsolatban hogy mi lesz belőle. A férjemmel boldog házasságban élünk, nem jöhet olyan nehézség amit meg nem tudnánk oldani. Mert nehézség mindig lesz, csak az nem mindegy, hogy az ember hogyan reagálja le a stressznek nevezett történéseket. Egészséges lélekkel és testtel minden nehézség játéknak tűnik.

Ezt kívánom Neked is, hogy legalább ilyen klasszul érezd magad a bőrödben mint én 48 évesen!

Sok sikert!

2011. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Torgyán Attila:A tisztulás ösvényén

Dr.Joseph Murphy:Tudatalattid csodálatos hatalma


A békés harcos útja tényleg jó,meg a Rendkívüli pillanatok is.

2011. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Seth könyvek.
2011. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!