Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magánpszichológust Budapesten...

Magánpszichológust Budapesten merrefelé található?

Figyelt kérdés

Szociális fóbiám van, bár nem túl komoly. Nem érzem magam rosszul emberek között, de félek kérdezni, kezdeményezni és olyan dolgokról beszélni, amire nem kérdeztek rá. Ugyan vannak barátaim, de furcsának tartanak miatta, meg néha magányosnak érzem magam melletük is. Ezenkívül kíváncsi vagyok rájuk, de alig merek kérdezni, néha még dadogok is közben. De soha máskor.

Eléggé rossz gyermekkorom volt. Az alkoholista nagyanyám nevelt fel, talán miatta alakultak ki ezek a félelmek. Van egy csomó kisebb problémám, pl. elvált, lelkibeteg szülők (anyám valószínűleg borderline-os, apám mintha nárcisztikus lenne), de a fóbiámmal kellene szerintem kezdeni valamit első körben...


2011. márc. 26. 21:32
 1/6 A kérdező kommentje:

J: Magánpszichológus

(mert a helyesírás azért még érdekel :) )

2011. márc. 26. 21:34
 2/6 anonim ***** válasza:

Innen válogathatsz.


[link]

2011. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zuglóban tudok egy jót, ha érdekel szólj.
2011. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdekel, bár X. kerületi vagyok.
2011. márc. 27. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Én dr. Kohári Györgyhöz járok. Nagyon elégedett vagyok vele.

Telefon: 0630 2378704

2011. márc. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a IX. kerületben vagyok, a Soroksári úton.
2011. ápr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!