Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cupralexet szedek panikbetegse...

Cupralexet szedek panikbetegsegre. Mennyi ido szukseges, hozza, hogy tunetmentesnek erezzem magam? es hogy a szexualis vagyam is visszatarjen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem cipralexet akartál írni? Én úgy tudom, hogy az az SSRI gyógyszerek közé tartozik, tehát hosszabb idő után fejti ki hatását. Nem merek konkrétumokat írni, mert nekem is megemelték két hete, de én xanaxot is szedek mellé, egyébként már kezdek jobban lenni. Embere válogatja kire hogy hat, és hát a súly is számít, nyilván egy negyvenkilós embernek előbb hat, mint egy hatvan kilósnak.
2011. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, cipralexre gondoltam..

most masfelet szedek naponta es frontint melle, mert a sanaxtol eleg rosszul voltam..

Mar kb 6 hete szedem, valamivel jobban vagyok , de sajnos kedvem , meg mindig nem sok mindenhez van..

2011. márc. 27. 18:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem is lesz kedved semmihez, a pszichiáterek csak ártanak, kár volt oda menni. Szedj Neuroptimet.
2011. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ezek a sz-rok csak elnyomják a tüneteid,de a problémád attól még ott lesz! a legnagyobb butaság ilyen gyógyszereket szedni, a pszichiáterek jó része meg magasról tesz a lelkedre, csak felírja a gyógyszert és ezzel el is van intézve... jobb lenne tényleg a neuroptim,vagy eljárni pszichoterápiára,ami TÉNYLEG meggyógyít,lelkileg is, és nem nyom el,nem leszel tőle kábult,mint ezektől a sz-roktól,ráadásul pénzben is van azért a kettő közt különbség...ha elfogadsz egy tanácsot egy gyógyult pánikbetegtől: hagyd abba a gyógyszereket,és csinálj végig intenzíven egy pszichoterápiát. Hidd el nekem,hogy sokkal többet ér,anyagilag és,és ettől a problémád megoldódik(!), a lelked is jobban lesz,míg ezek a gyógyszerek csak elnyomják a bajt,de megoldani nem oldják meg.

24/L,már gyógyult pánikbeteg

2011. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a hozzászólóknak csak annyit,hogy nem minden esetben segít egy pszichoterápia,én is jártam,és semmi.van amikor olyan súlyosak a tünetek egy pánik betegségben,hogy gyógyszer nélkül nem lehet túl lenni rajta.igaz az orvosoknak az a legegyszerűbb hogy antidepresszánsokat írnak fel,ez a dolguk a pszichiátereknek,de oda normális esetben csak akkor megy el az ember,ha tényleg baj van.én 1 éve szedem a cipralexet,3 hónap után teljesen beállt,és helyre hozott.igaz nem örülök én sem ennek a gyógyszernek,és a többinek sem,mert én 30 kilót híztam mióta szedem,de minden borzalmas tünetem elmúlt ami a gyógyszer szedése előtt volt.
2011. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a hozzaszolasokat..

Sajnos a terapia dolog nem kivitelezheto nalam, mert kulfoldon elek es itt ez anyagilag eleg megterhelo lenne..

Ra kell hagyatkoznom sajnos a gyogyszerekre..

2011. márc. 28. 11:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Az előbb írtam egy másik pánikos kérdésre is a következőt:


"Itt találsz egy olyan visszajelzést (az első), ami hasonló tünetekről számol be, mint a Tiéd.

Ő 15 éves korától 33-ig csak gyógyszerrel -grandaxin- tudott felszállni tömegközlekedésre Bp-en. Másfél hónap terápia után már nem vett be gyógyszert és ugyan még rosszul volt, ha felszállt, de már tudta kezelni az állapotát és nem szállt le idő előtt. Fél év után kidobta a gyógyszert és azóta sem jött elő a problémája -és más sem helyette.

A terap én voltam hozzá, de nem azért írtam, mert pénzt akarok szerezni, hanem mert tudom, hogy van megoldás. Ha gondolod ajánlok magam helyett mást, viszont azt csak privát mailben."


Azt írod, hogy külföldön élsz: szerintem ott is találsz megfelelő terapeutát. Ha megoldást szeretnél és nem csak "tünetmentességet".

Szerintem nézz körül, mert pl. egy régóta USA-ban élő ismerősömö is talált egy olyan pszichiátert, aki -tudván, hogy nincs sok pénze (adminisztrátorként dolgozik, egy cégnél)- jelentős kedvezményt adott neki az óradíjból, amit ki tud fizetni.

Kérdés, hogy Neked mennyit ér meg a gyógyulásod!?

2011. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A sima b-vitamin komplex és a magnézium is gyorsan segít ezeken a durva tüneteken. Én tudom, hogy mit élsz át, én is pánikbeteg voltam, és hidd el nekem, hogy ilyen egyszerű dolgok simán megoldják a problémát. Én is alig hittem el, hogy azokat a durva és súlyos tüneteket, amikre az agyhalott pszichiáterek mindenféle vegyszereket írnak fel, sima b-komplex, és magnézium megszünteti. Ugyanis az agyban az ingerületátvivő anyagok hiánya okozza ezeket a panaszokat, és erre nem a mesterséges drogok kellenek, hanem b-vitaminok. Amúgy az antidepresszánsoknak ugyanaz a hatásmechanizmusa, mint a drogoknak, azaz nem engedi lebomlani a "boldogsághormont", a szerotonint, ami hosszú és rövid távon is pont ugyanolyan káros, mintha drogoznál. Nem egy ember lett már öngyilkos ezek miatt az úgynevezett "gyógyszerek" miatt. Meggyógyulni poedig senki sem gyógyult meg tőlük. Csak néhány szerencsés max. pár hónapra tünetmentessé vált, de utána ezeknek a szerencséseknek sem hat, fel kell iratniuk másikat, aztán megint másikat, míg végül már az összesre rezisztenssé válik az illető, és nemcsak a betegsége marad meg,hanem mégjobban tönkre is megy. Bárcsak minden ember tudná, aki ilyen gondokkal küzd, hogy mi az igazság, és hogy mekkora átverés, maffia a gyógyszeripar! A pszichiátria pedig egy áltudomány, pont ugyanott tart, mint a középkorban, azaz nonszensz dolgokkal kísérleteznek a szerncsétlen betegeken
2011. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólónak: pár hónapig vagy jól tőle? Én ismerek olyan embert, aki több mint tizenöt éve szedi ua a gyógyszert, és tök jól van tőle, mellesleg én is elvoltam kilenc évig uazzal, csak közben zajlik az élet, vannak törések, amit egy gyengébb idegrendszerű ember már nem tud feldolgozni. Mellesleg skizó a pali, ami gyógyíthatatlan betegség, csak karban lehet tartani. Ha neked bejönne az, hogy ezt a palit elküldöd egy pszichológushoz, meg szedjen b-vitamint, sztem a lakosság fele már kihalt volna. És igen, ez gyógyszermaffia, de le kell nyelni azt a szart, mert anélkül vágod fel az ereidet, nem pedig vele...
2011. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, bocs, én a PÁNIKBETEGSÉGRŐL, DEPRESSZIÓRÓL beszéltem, nem baj??? NEM A SZKIZOFRÉNEKRŐL!!!!!
2011. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!