Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ongylkossagi kiserlete volt a...

Ongylkossagi kiserlete volt a baratnomnek! Mit csinaljak, hogy ne tortenjen hasonlo eset?

Figyelt kérdés

A baratnom 34 eves, "nos" pasija van es szakitottak. Szerencsere irt egy bucsu smst es hamar szaladtam is at de mar bevett egy marek altatot! Szerencsere foztem egy eros kavet es valahogy felebreszettem es megitattam vele. Lelkiztem is neki meg a fiarol is sokat beszeltem aki 11eves. Nagyon megijesztett! Mit tudok tenni, hogy ne forduljon ujra elo egy ilyen kinos eset? Amugy mar tett ilyent!

Elore is koszonom a valaszokat!


2009. febr. 26. 04:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszont orvost kellett volna hívnod és nem kávét adnod neki.MErt lehet hogy gyomor mosás kellett volna neki,mert így ugy ott van a szervezetében.hOGY ne forduljon elő te nem tudsz semmit tenni mert neki kell rendbe rakni az életét,lelki állapotát.Inkább biztasd,hogy ne futamodjon meg.
2009. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd pszichiáterhez.Egyébként a legtöbben nem meghalni akarnak hanem egy kis törődést.(különben nem is írt volna sms-t)
2009. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

A helyedbe jól megverném! De most komolyan! Hátha akkor észhez tér.

Könnyű megoldásnak tűnik ha megöli magát,de rohadt szemét egy ember lehet ha nem gondol azokra akiket itt hagy.

2009. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
egyetértek a 3. válaszolóval. MÉg a hajánál is rángatnám hogy a gyerekére nem gondol...
2009. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy mondhattok ilyen?? megverni... Te jó ég :O nem szabad! akkor csak még rosszabbul fogja érezni magát. inkább azon kellene elgondolkodni h miért és hogyan jutott el addig h akár még csak a gondolat is megszülessen a fejében, nem még h meg is próbálja. az az sms sem véletlenül figyelemfelkeltés mert ha komolyan gondolta -ami sztem valószínű- akkor az tényleg lehetett elbúcsúzás is. mellette kell lenni és segíteni neki esetleg orvost keresni neki, de semmiképp nem szabad megbántani vagy megverni!!
2009. aug. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeresd.
2009. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél ki szabadságot, vidd el a Balatonra és legyen ez élete legszebb hete. Akkor nem szeretne meghalni..
2009. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!