Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyszeruen nem tudok ellenálln...

Egyszeruen nem tudok ellenállni a barátnomnek, jopár éve eggyutt vagyunk de mostanában pár perc alatt elélvezek annyira kívánom, de neki ennyi ido alatt nem sikerul és ez nagyon zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 21:07
 1/8 anonim válasza:
55%

hát talán ne egyszer élvezz el szex közben hanem 2x-3x.. ;)

nekem is bevált igaz hogy élvezés utánn fájdalmas a szex 1-2 percig, de megéri kibírni...ja és közbe próbáld az elélvezéseket egy pillanatra abbahagyni és csak akkor élvezz el elsőnek ha már 15-20 perc eltelt addig szakítsd meg mindig...

és így 1 órát is kibirsz...:D

15/F

2010. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, csak en már nem kiskamasz vagyok,hanem 26 és tob év után más ha beteszem és elélvezek mint 15 évesen. Amugy hány évesen kezdted,hogy már tanácsokat osztogatsz?
2010. jan. 13. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy verd ki szex előtt.
2010. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te milyen paraszt vagy..te kérdeztől,ő meg segitő szándékkal válaszolt nem degradálni akart.Csak leirta hogy neki igy megy,és inkább köszönd meg.
2010. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont azert kene jobban birjad es kontrollalnod magad mert nem 15 eves vagy!
2010. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon az ejakulációt késleltető spre-ről írnak.

2010. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ilyen választ vártam. KOSZI
2010. jan. 13. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:

A cikk jó, csak épp termék NEVE nincs rajt, vagyis ez nem oldja meg a problémát.


Viszont van egy srác, aki számos kérdést megválaszolt már és tudja mit beszél, ő írta ezeket is:


* http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__58..

* http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..


Sasold meg, sztem megold6ja a bajod!

2010. jan. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!