Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan mászhatok ki ebből az...

Hogyan mászhatok ki ebből az egészből?

Figyelt kérdés
Folyamatosan úgy érzem,nem vagyok elég jó.Körülöttem (legalábbis látszólag) mindenki boldogan él,legalábbis boldogabban,mint én.Tanulni nem bírok,annyira rettegek attól,hogy esetleg egy vizsgám/dolgozatom nem ötösre sikerül.Egy hónap alatt a testtömegem 15%-át vesztettem el.Közben visszatért az életembe az az ember is,akibe sokáig szerelmes voltam és elég csúnyán lett vége a dolognak.Teljesen felkavart.A kedvem javíthatatlan,csak ülök és nézek ki a fejemből.Mi történik velem?Mit csináljak?
2011. ápr. 3. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Összezavarodtál a szerelmed miatt és szinte "belebetegedtél" a megfelelni akarásba,az erőltetett tanulásban,ez betegség menj el orvoshoz nehogy idegroncs legyél,fiatal vagy,el fog mulni ha te is kellőképen akarod,sok sikert.
2011. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!