Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokat szorongok, és már kezd...

Sokat szorongok, és már kezd kibírhatatlan lenni számomra. Mit tegyek, vmilyen olcsó terápiás lehetőséget tudtok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz szorongás alatt. Ha tényleg szorongsz

akkor jobb ha megvizsgál egy idegorvos.

2011. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rágódom kis dolgokon is napokon át. Azzal vagyok elfoglalva, hogy mások mit gondolnak rólam , szeretnék megfelelni nekik. A reggelek a legrosszabbak..Sajnos sok pénzt nem tudok rászánni a terápiára.
2011. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én is hasonló dolgokat élek át mint az utolsó hozzászóló, reggel olyan ideges vagyok, hogy kínszenvedés elindulni dolgozni. Az egyéni terápiát nem engedhetem meg magamnak, pedig én ezt magam már nem tudom megoldani.
2011. ápr. 3. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Hali

velem is ez van, nem tudom mi legyen. 19 éves vagyok, és fogalmam sincs. nyugtatókat nem akarok szedni, most találtam egy gyógyszert Remotiv a neve ezt akarom kipróbálni, természetes alapanyagú szóval nem lehetsz túőlle függő, csak nem tudom mennyire használ. Az a baj hogy 3600 ft egy doboz, és most erre spórolok, de ha megvan a pénz és elkezdem szedni majd írok hogy bevált e. Egyébként az is problémás hogy 3 hét után fejti ki a hatását. Ti próbálkoztatok már vele? Egy ismerősőm akkor hazsnálta amikor az új munkahelyére ment, reggelente folyton görcsölt, a munkahelyén meg szenvedett és szorongott, de neki 4 hét után bevált. Remélem nekem is beválna, és nem szorongnék sehol, illetve nem rágódnék minden kis sz*rságon talán még este is könnyebb lenne lefeküdnöm. Tanácsolnám hogy próbáljátok ki, de mivel még nem szedtem így saját tapasztalatot nem tudok mondani, csak annyit hogy nyugodj meg nem vagy egyedül! Én is ilyen vagyok, és lemerném fogadni hogy rajtunk kivül még nagyon sok nő/férfi küzd hasonló vagy ugyanilyen problémával.

2011. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jelentkezz be a területileg illetékes kórház pszichiátriai szakrendelésére. (ez nem egy gyors folyamat, több hét, mire fogadni tudnak.)

Beutaló nem kell, és pénzbe sem kerül.

Ha nem is beszélgetnek veled sokat, legalább kapsz gyógyszert, ami segít.

Egyébként ha szerencséd van, találhatsz olyan rendes orvost is, aki a későbbiekben elbeszélget Veled az ügyeleti idő alatt teljesen ingyen. Én 12 éve találtam rá egy nagyon jó pszichiáterre, aki a halál torkából hozott vissza. Szerintem érdemes megpróbálni.

2011. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de pszichiátria szakrendelésre nem megyek, mert oda több hetet kell várni, sok a beteg. nem szeretnék gyógyszert szedni, ezért keresek "beszélgetős" terápiát. Sajnos azt látom az óradíjak 10000 felett vannak. Írja valamelyikőtök , hogy vannak csoport terápiák, jó lenne tudni többet róluk.
2011. ápr. 4. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


itt a csopi 3 e Ft volt nekem,

2,5 óra, hetente egyszer

kiváló szakemberek dolgoznak náluk

érdeklődj telefonon a lehetőségekről!

lehet, hogy van külön 'szorongás, pánik' csoport

2011. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csoportterápiára járok, 2000 forint alkalmanként, nagyon jó, sokat segít.
2011. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!