Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek újra önmagam?

Hogyan legyek újra önmagam?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben annyira negatív voltam,hogy már azt sem tudom,ki is vagyok valójában. Hogy lehetnék az,aki valójában vagyok?
2011. ápr. 4. 10:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Megteszek minden tőlem telhetőt.
2011. ápr. 7. 13:44
 12/17 anonim válasza:
Régebben én is éreztem hasonlóan. Évekig azt hittem, hogy már nem vagyok önmagam és olyan szerettem volna lenni, mint 20 évesen, azt gondoltam, az vagyok én. De az évek alatt szerzett tapasztalatok, átélt érzések megváltoztattak, főleg persze az az esemény, ami miatt "negatívvá" lettem. Sosem lettem, leszek ugyanaz, mint előtte, de abban, hogy megismerd önmagad, egy terapeuta tudna segíteni. Lehet, hogy nem lenne feltétlenül szükség rá, ha lenne valaki, akivel sokat tudsz beszélgetni, szórakozni. De a lényege a dolognak szerintem is olyasmi, hogy a szemléleteden kéne változtatni, amit egyedül nehéz megtenni. A szakember is csak segít abban, hogy kihúzd magad a hajadnál fogva a bajból.
2011. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem kell dilidoki, nem vagyok elmebeteg.
2011. ápr. 7. 15:48
 14/17 anonim ***** válasza:
Találj valami olyan tennivalót, ami miatt közösségbe kell járnod, új arcok közé. Sokat fog segíteni. Nyelvtanfolyam, aerobic, vagy valamilyen sportcsapat, kiránduló társaság, önkéntesek, valamilyen klub... nézz körül mire van lehetőség a környéken, vagy mihez van kedved.
2011. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Valóban, egy hobbi nagyon sokat segítene, és így ismerkedhetnél is.

Be kell osztanod az idődet.Tanulj nyelvet, olvass sokat, járj minden nap sétálni, és ha hiszed, ha nem, az ember közérzete a táplálkozásától is függ. Járj olyan ruhában, amiben jól érzed Magad, stb. Ezek is sokat segítenek az ilyen dolgokon.

2011. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A környéken nincs semmilyen értelmes hobbi.Legfeljebb spoort,de az nem igazán foglalkoztat.
2011. ápr. 8. 11:51
 17/17 anonim válasza:
mindig változásban van az ember ez is te vagy aki meg így nem tud elfogadni az nem is igazi barát
2011. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!