Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegség lehet ez, ha...

Milyen betegség lehet ez, ha az egyáltalán? Ha pedig nem, akkor hogyan legyek újra a régi önmagam.

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok.

Majdnem 1 éve szakított velem a barátnőm.

Azóta minden összeomlott számomra. Nem járok dolgozni se, itthon vagyok, és éppen, hogy csak a családomat el tudom viselni, minden más embertől a frász kerülget, rosszul vagyok tőle, nem akarok senkivel találkozni, olyan nem is tudom hogy fogalmazzam, de nagyon rossz érzés emberek közé menni.


Nem igazán tudom felfogni, hogy a lány sok év után csak úgy elhagyott, persze sok vita volt a kapcsolatunkban.

Most neki van valakije. Eddig elvoltam azzal ,hogy majd visszajön, de mióta tudom, hogy van valakije, még rosszabb, mert nem bírom elviselni, hogy ő ilyen könnyen túllépet rajtam, mikor olyan jó volt a kapcsolatunk.


Igazából a legrosszabb, hogy úgy érzem, csak akkor tudnék újra nyugodt lenni, ha meghalna. Mindig eszembe jut, és marhára idegesít, dührohamok jönnek nekem, hiába szedek nyugtatót rá, nem sokat használ.

Arra is gondoltam, hogy megölöm én, és akkor akár a börtönbe zárnak, akár a diliházba legalább nyugott leszek.

És ezt tök természetesnek érzem, mintha nem is lenne bűn embert ölni vagy mit tudom én.

Csak néha (mint pl most is) vannak józan gondolataim, hogy mégsem minden oké a gondolkodásommal.

Azt akarom, hogy visszajöjjön.

Kellene egy orvos, aki segít, és akkor megváltoznék?


Az a baj, hogy már rég nem dolgozom, és nem is fizetem a tb -t így még pszichiáterhez sem tudok elmenni.

Arra is gondoltam már, hogy megölöm magam, hisz teljesen képtelen vagyok az életre. De akkor őt is.


2009. dec. 30. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nem szabad erre gondolni.!te súlyosan depressziós vagy!muszáj túllépni rajta.vannak mások is így,és sikerül kilábalni belőle csak akarni kell!keress munkát,és egy orvost sűrgőssen.ne agyalj a hülyeségeken.én is csalódtam már eleget,engem is elhagyott a férjem 1 másik nő miatt 13 év után,a jelen párom is megcsalt,és még mindíg itt vagyok.és pánkibeteg lettem,2 hete,és depressziós.betegállományban vagyok 3 hete,és kórházba megyek a jövő héten,de nem adom meg senkinek azt az örömet,hogy szenvedni lásson.erős légy
2009. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon igaza van az első hozzászólónak.Depresszióba szenvedsz,méghozzá nagyon súlyosba.Mielőbb orvosi kezelésre lenne szükséged.Némi pszichiátriai tapasztalattal szívesen segítenék Neked,de ez itt egy pár sorba nem megy.Sajnálatos dolog ami benned most végbe megy,de a negatív gondolatokat felejtsd el.Az senkinek se lenne jó.Gondolj csak a közeli hozzátartozóidra.Na nem is folytatom,mert így nagyon nehéz segíteni.Keress fel egy orvost,gondolom TAJ kártyád van,így fognak fogadni.
2009. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Qrvára felhúztál,Te nem is vagy férfi,nincs benned tartás.Egy akkora kib@szott nulla vagy ,hogy nem férne ki a képernyőre.Egy gyáva, önsajnáló,kiszámíthatatlan potenciális állat.Neked nem orvos kell jó komám,az a baj,hogy nem tudlak megfogni,10 perc alatt kihoználak a depressziódból.Az utána lévő fél évet nyugodtan fekvő állapotba töltenéd valamelyik kórházba.Bár tudod mit?Ha úgy gondolod magadba tegyél kárt,de maradandót.pl vonat,toronydaru,talán kötél,de ihatsz nikotint is.Ezek tuti tippek,és legalább engem is lenyugtatna ha végeznél magaddal.Írd meg ha így döntesz....
2009. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

21:47: Barom!


Kedves kérdező, kapd össze magad. Mozogj, sportolj, mozdulj ki. Keress melót, és irány egy magán pszichológus.

Ha te nem kapod össze magad, más se fog tudni!

Túl rövid az élet ahhoz, hogy magadnak okozz bánatot, és betegséget. Valahol vár rád egy másik lány, akinek te leszel a kincse, a mindene. Keresd meg és tegyétek egymást boldoggá!

2009. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy súlyos betegnek nem lehet azt mondani, kapd össze magad. Úgy sem tudja. Már annál komolyabb a helyzet. Mindenképp el kell menni orvoshoz, mert ez nem lesz jobb magától.
2010. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak lassan azzal a meghalással fiatalember. Gondolj csak bele a csajszi éli világát, te pedig olyan álmokat kergetel, amibe belerokkantál. Megérte?????Nem!!!!A csuda vige el. Mássz ki a pad alól a napfényre. Első lépés orvos! Azután szép lassan munkahelykeresés. Közben meg gyógyulni, gyógyulni. Csak azt hajtogassad, én meg fogok gyógyulni!!! Egy meddő kapcsolatért teljesen felesleges egy mákszemet is búsulni. Meglásd kijutsz a gödörből, és még magadon is csodálkozni fogsz, mire is pazaroltad el az idődet 1 évig. Kitartás, és az erő legyen veled. Más is volt már nagyon lent, és kimászott, csak az akarat is fontos!!!
2010. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ti hülyék vagytok! Mennyi iylen votl már?? Nő kilép egy kapcsolatból az undórító, lúzer apsi pedig kinyirija?! Kérdező megvetlek, és szívemből kívánom, hogy tényleg nyírd ki magad, de ne bánsd azt a szegény lányt! Most komolyan, ő a hibás szerinted?! annyira mégsem lehetett jó az a kapcspolat! jézusom kiráz a hideg iylnekor vajon melyik exem gondolkozik igy...
2010. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!