Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan betegség hogy...

Létezik olyan betegség hogy "betegségektől való félelem"?

Figyelt kérdés
És ha igen mik a tünetei? Hogyan nyilvánul meg? vagy létezik-e egyáltalán ilyen? Én most nem a hipohonderről beszélek.
2011. ápr. 7. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Létezik, én akkor féltem a betegségektől, amikor depressziós voltam. Lehet, hogy rosszak az idegeid, vagy

szorongsz?

2011. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
volt szorongásom erős, de kezeltettem pszichológussal a gyógyszert már vagy fél éve szedem. De nem értem a betegségektől való félelem meg maradt sőt valamikor erősebb is + társul hozzá a halálfélelem :S
2011. ápr. 7. 22:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Így magában,hogy "betegségektől való félelem" nem,de a pánikbetegség tünetei a szorongás,halálfélelem,betegségektől való félelem....
2011. ápr. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is igy vagyok,ha van valami tünetem,felnagyitom,és rettegek,ettől szorongásom lesz.

Mindig attól félek valami súlyos bajom lesz.Szerintem ez valamilyen depresszió,nekem a doki a szülés utáni depresszióra fogta.Nem tudom...

2011. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nalam is ugyanugy van mint a 09:15-os valaszolonal...mindennap valami ujat fedezek fel magamon amit aztan betegsegge nagyotok es rettegek. Mindentol...es tenyleg szules utan alakult ki. Valoszinu kisgyerekunk miatti aggodalom? de annyira felek es mar zavar...
2011. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10.21-es válaszoló voltál már vele orvosnál?Én csak a házi dokiig jutottam el,nem tudom mit kéne tenni,hogy elmúljon ez.Neked milyen tüneteid vannak?
2011. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20:31 valaszolonak: a tunetek eleg komplexek...csak diohejben irom le. Allandoan attol rettegek, hogy valami sulyos betegseg fog utolerni...es mi lesz a kicsimmel/ ki fogja megadni mindazt a sok szeretet amit csak egy anya tud nyujtani? felek orvoshoz menni. felek, hogy valami tortenik a kicsimmel...kb ilyen gondokkal kuzdok nap mint nap. Orvoshoz nem megyek...remelem az ido megoldja
2011. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor szülés után alakult ki Nálad is?Nekem is,ez van,11 hós kislányom van,és félek mi lesz vele.A doki nekem azt mondta hogy a szülés utáni depresszió egy formája ez...
2011. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16:02-nek:Szegenykem!!!vigyazz magadra, hogy kicsi aranyoskadra is tudj vigyazni!Nagyon nehez lehet hiszen egy hajoban evezunk. De en remenykedem, hogy majd talan csak elmulik. Mint irtam nalam is szules utan jelentkezett de most kezdett eroteljesebben mutatkozni. Kislanyom 3 eves. Biztassuk egymast, hogy minden rendben lesz!!! Minden jot kivanunk Nektek. Ha van kedved irj...szivesen olvasom
2011. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17.43-as!Szivesen leveleznék Veled ha van kedved.
2011. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!