Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik az a gyógyszer, ami a...

Melyik az a gyógyszer, ami a feszültségre, dühösségre gyógyír lehet, és nyugodtabbá, boldogabbá tesz?

Figyelt kérdés
Olyan élethelyzetben vagyok, ami megkeseríti a mindennapjaimat, kiűzi az életemből az utolsó boldog pillanatot is, és tudom semmit nem lehet ellene tenni. Az életmód váltás, pozitív szemlélet, pszichológussal való beszélgetés stb. NEM megoldás sajnos. Nem akarok italhoz, droghoz nyúlni. Csak van valami más is ami segíthet. Röviden annyit, hogy 31 évesen segélyből élek. Nincs család, rokon, barát akire számíthatnék. A beteg testvéremmel vagyunk ketten. A legszegényebb, legkilátástalanabb helyzetben a falunkban az biztos. Én is több betegséggel küzdök, de én legalább tudok mozogni, dolgozni ahogy erőmből telik. Nincs más csak a betegség, elviselhetetlen környezet, rossz szomszédok, és az a kegyetlen érzés, hogy az életünk csak rosszabb és rosszabb. A szomorúság és a düh, ez a két kedélyállapot ami váltakozik bennem. Mintha a mindenható, a sors, vagy akármi, csak azt akarná hogy szépen lassan kiszenvedjünk, és álmokkal, vágyakkal teli lelkünk a semmibe porladjon.
2011. ápr. 19. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én először homeopathia-s szerekkel próbálkoznék, pl. HOVA nyugtatószer, gyógyteák, amik nyugtatóhatással vannak, jóga,kapásból gyógyszerrel kezdeni sztem nem érdemes, mert csak tetézzük a bajt, ha rászokunk. Ha eddig nem szedtél nyugtatót,akkor ezek is elegek kell hogy legyenek.
2011. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
16%
LSD
2011. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lány vagy, vagy fiú? milyen munkát találsz?

Mekkora a testvéred? Mi a baja?

2012. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!