Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hiszem azt hogy mindenki...

Miért hiszem azt hogy mindenki utál?

Figyelt kérdés

Az egész iskola utál, ez tény... de ez igazából nem érdekel.

Hanem az hogy amikor megpróbálom elképzelni magam a jövőben mindig egy kiállhatatlan utálatos arcot látok akit mindenki gyülöl pedig én nem vagyok rossz ember. Csak mindig engem "cinkelnek" ki... Mintha a tekintetemből az sugározna hogy engem utálni kell.

Bár ez lehet azért is mert gyűlölöm az emberi faj nagy részét és ez tükröződik a tekintetemben. De én tudom hogy vannak rendes emberek és nem akarok ilyen lenni! valaki segítsen, mivel lehetnék "szerethetőbb"? Kedves vagyok mindig mindenkivel (kivéve ha nagyon rossz kedvem van)


2011. ápr. 22. 03:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy mások elfogadjanak, először magadat kell elfogadnod. Amíg te nem vagy rendben saját magaddal, addig a környezeted is érzékelni fogja, hogy nálad valami nincs rendben. A legnehezebb feladatra vállalkoztál, de tisztában vagy a hibáddal. Ez szokott lenni az első lépés. Sok sikert :)
2011. ápr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Az emberi faj nagyreszet gyulolod? hiszen te is ember vagy. Ide tartozol ebbe a fajba. Te is ugyanugy lelegzel mint en, vagy mas. Te is ugyanezen a bolygon erzekeled es eled at az eletnek nevezett csodat. csak a fejecskedben kicsit elkapcsoltak valamit, es paranoias lettel.


Eloszor fordulj befele. Fedezd fel onmagad, kezd el a sajat magaddal valo kapcsolatod epiteni, olyan szintre, hogy reggel mikor a tukorbe nezel, oszinten, tiszta szivbol tudod mondani hogy szeretlek. Mikor onmagadat szereted, masok is elkezdenek majd szeretni meglatod!

2011. ápr. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom az emberi fajt, nem értem mi a baj ezzel, kedves utolsó...
2011. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, az igaz hogy nem vagyok kibékülve magammal!

Úgy értettem hogy az emberek jórészét utálom de már kezdem magam túltenni rajtuk és nem érdekel mit mondanak! Azokkal kell foglalkozni akik normálisak

2011. ápr. 23. 23:38
 5/8 anonim ***** válasza:

06:57 vagyok.

Megprobalok erthetoen fogalmazni:

minden gondolatod es erzesed beloled fakad! A kornyezeted ennek lehet kivaltoja, de a felelosseg akkor is a tied a sajat gondolataidert/erzeseidert.

Ha valakit/valamit utalsz, a gyulolet gyokere benned van, nem pedig az illetoben. Pl: valakit utalsz azert, ahogy oltozkodik, amilyen stilust (vagy akar vallast) kepvisel. A gyuloleted targya nem az illeto vallasa/ruhazata, hanem az amit te errol gondolsz. Emogott sokminden lehet es egy kis onismereti meditacioval a vegere jarhatsz a dolognak, es ha rajottel, hogy mi az OK, akkor mar maskeppen tudsz ranezni, viszonyulni hozza.


Egy szemelyes pelda: en egy nagyon jo autovezetonek tartom magam. Regebben kiboritott ha valaki benazott az utakon. Az irantuk erzett gyuloletem abbol a mely felelmembol fakadt, hogy tudat alatt rettegtem attol, hogy esetleg en is rossz sofor vagyok.

Amikor ezt felismertem, onnantol megszunt a tobbi autos irant erzett merhetetlen utalatom.

2011. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is utálom az embereket, de attól még remekül elboldogulok. Nem árt kerülni őket, főleg ha tömegesen vannak valahol, mert akkor kibújik belőlük h mekkora állatok. Te egy individuum vagy, nem kell senkinek megfelelnek, élj úgy ahogy neked jó, és ne hidd el ezt a baromságot, h magadat is utálod h másokat is...én is szeretem magamat.
2011. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok,az iskolában mindenki rólam pletykál,hogy milyen fogyatékos vagyok,meg milyen ronda,meg minden...

és úgy imádom,mikor ezek után hogy itt verik magukat,bunkó vagyok velük én is,még nekik áll feljebb és megint elkezdenek leoltogatni

de mostmár k.rvára nem érdekel :P

rájöttem,hogy ők csak kis semmiségek,nyomorék selejt emberek,akik abban lelik az örömüket hogy másokat szivatnak,bántanak.nem jelentenek nekem annyit hogy miattuk bánkódjak.

ezért mégcsak meg sem próbálok nekik megfelelni.

beszól valamelyik? randizhat az arca az öklömmel.

és lehet hogy most egy tuskó,beképzelt libának tűnök,akit mindenki utál,de ez nem igaz mert még így is vannak barátaim.

te is próbálj azokkal kedves lenni akik szimpatikusak,akikről látod hogy tök kedvesek :))

13L

2011. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megmondom neked az igazat,a szemét kőszívű durva emberek( és még sorolhatnàm)maguknak àltalàba a legártatlanabbat,legkedvesebbet és a leggyengébbet szúrjàk ki vagyis akik nem rendelkeznek túl sok vagy semennyi àrtó tulajdonsàggal.Tudjàk hogy nàluk van esélyük az áldozatok érzékeny emberek akikkel elakarjàk hitetni h semmirekellő,béna emberek akik semmihez sem értenek.Ők érzik úgy h.utàlja őket mindenki pedig valójában nem velük van a baj hanem őket nyomjàk el.
2016. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!