Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejön egy fiú, de nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy fiú, de nem tudom, hogy én bejövök-e neki. Mindenki mondja, hgoy igen, de valahogy nem hiszem el. Mit csináljak? Kezdeményezzek? De hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki 17 éves (én 16) és bejön nekem. Most lesz 12.-es, végzős, én 10.-es. Azaz igazság, hogy nagyon tetszik, de nemépp a lányok esete, mivel kicsit duci. De én régebbóta ismerem, konkrétan kiskorunk óta. Volt a suliban egy bál, ahol mondta , hogy sajnálja, hogy nem jöttem el velük egy buliba szilveszterkor, mert ha tudja, hogy nem megyek sehova, elhívott volna. Mondta, hogy idén akkor minden képp!

Meg láttam, hgoy talán mintha a folyosón 1x-1x észrevettem vna, hgoy figyel. Nem tudom, miért , de talán mintha nézett volna. Meg amikor volt a kövi bál, akkor rögtön ahogy megérkezett odajött és táncolt velem, meg van 1 órát beszélgettünk. Azt modnták a bnőim, hogy tuti bejövök neki , látják rajta. De én valamért félek. Hogyan bizonoysodjak meg róla?? SEGÍTSETEEEK!!! *.*


2011. júl. 20. 14:18
 1/5 csokeee ***** válasza:
a legegyszerűbb ha rákérdezel mondjuk ez kicsit hülyén hangzana :P na mind1 viszont hívd el valahova nem kell hogy randi legyen csak kettesben legyetek hátha megteszi az első lépést ,ha meg nem akkor meg tudod , hogy nem akar semmit.
2011. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ahaa, értem... nade olyan régóta ismerem, szal ha meg passzolna, az azért kellemetlen lenne... meghát azért a szüleink meglehetősen jóban vannak...

amúgy meg az a géz, hogy FÉLEK ODAMENNI hozzá... :/

2011. júl. 20. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is bejössz neki. Ne félj. Kockázat nélkül nincs nyereség :)
2011. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

háát, lehet... :)

megpróbálom majd!:)

2011. júl. 21. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg a legjobb barátnődet, hogy mondja meg neki azt amit te nem mersz. Egy kívülálló mindég bátrabb. Te meg nem kell szégyenkezz !
2012. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!