Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? A mostani megoldás...

Mit tegyek? A mostani megoldás nagyon nem jó.

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,fiú, a családi állapotunk eléggé rossz, a szüleim vállnak és most eléggé szegények vagyunk.. Állítólag szeretethiányos vagyok és ezért eléggé sok csokit eszek de ez meg is látszik rajtam eléggé. Rájöttem, ha elszívok 1 szál cigit, akkor nem kívánom a csokit, és szerintem mióta inkább cigizek ( napi 5-7 szál) már fogytam is valamennyit ( persze nemcsak ettől függ ) de ha nem cigizek, akkor van hogy naponta megeszek másfél tábla csokit akár... TUDOM, hogy egyik se megoldás valójából erre a "problémámra" és pont ezért raktam fel ezt a kérdés.

SZERINTETEK MÉGIS MIT KÉNE CSINÁLNOM, HOGY NE CIGIZZEK ÉS NE IS EGYEK CSOKIT? MI SEGÍTHETNE MÉG??:s


2011. ápr. 22. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
menj el sportolni..Futni vagy menj olyan edzésre ahol le tudod vezetni a feszültséget..HA csokikra telik akkor futni is tudsz..
2011. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nagy akaraterő kell..ez egy csapda: szeretethiány- pótszer-mégtöbb sz.hiány-mégtöbb pótszer...

arra irányítsd a figyelmedet, amit/akit Te szeretsz - majd visszatáplálódik idővel

mit szeretsz csinálni? mi a kedvenc tárgyad, mi szeretnél lenni? mit olvasol most? hangszert tudnál tanulni?

2011. ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Onismeret! Szeresd onmagad!
2011. ápr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A cigi nem megoldás semmire,a csokitól legalább vidámabb az ember(én az vagyok).

Amugy ha van valami hobbid akkor foglalkozz azzal,kivéve akkor ha ez a hobbi a cigizés meg a csoki evés.

2011. ápr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valahonnan telik napi 5-7 szál cigire, meg csokira is.. hm. tényleg szegények lehettek! jó, mindegy.. egyébként meg sztem csak akaraterő kérdése.. én szerepjáték függő voltam, elhatároztam kb 3 hónapja,hogy nem játszok többet és nem is játszottam.. aztán volt,hogy kakaófüggőségem volt(csokihoz próbálom hasonlítani), és ez viccen kívül elég durva volt.. arról is leszoktam. 14/f
2011. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!