Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valaki ugy is depresszió...

Lehet valaki ugy is depressziós hogy nem folyamatosan szomorú, mármint hogy el el mosolyodik? Bőv lent

Figyelt kérdés
15/L vagyok, pszichológushoz járok szorongással. Nehezen alszom el, gyakran vagyok rosszkedvű, bár néha elmosolyodok, van mikor röhögök szabályosan de nem vagyok egy vidám általánosan.sokmindenen megsértődök, sokszor elsírom magam, de van mikor sírhatnékom támad de nem bírok. koncentrálni nemigen tudok, dönteni sem. önbizalmam a nullával egyenlő.sokszor vagyok ingerlékeny és nyugtalan.körülbelül 2 éve kezdődtek öngyilkos gondolataim, amik megnyílvánultak vagdosás illetve gyogyszerezéssel. csak azért kérdezem, mert nagyon kiszeretném hagyni a depressziót, de el lettem küldve egy vizsgálat féleségre, mert felmerült a depresszió gyanúja nálam.. véleményt szeretnék kérni, szerintetek ezen alapján az lehetek? hisz nem is vagyok egyfolytába megállás nélkül rosszkedvű! akkor csak nem vagyok az, igaz?:/
2011. ápr. 24. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

a mosolygás meg a hirtelen boldogság előfordulhat depi közbe, szerintem könnyen.

kaptam egyszer egy olyan tanácsot hogyha egyedül vagyok nagyon be vagyok fordulva csak mosolyogjak. (állítólag tényleg boldogabb leszel)

2011. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem depressziód van. Menj nyugodtan el az orvoshoz fiatal vagy még, lehet tinédzserkori hormonváltozás is a háttérben. A gyógyszerezéstől ne idegenkedj, sokkal jobban fogod érezni magad tőle. Pár hónap gyógyszerszedést ki lehet bírni.
2011. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!