Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Frontin segíthet ha szorongá...

A Frontin segíthet ha szorongásból fakadó ájulásérzésem van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Ezt egyszerűen nem fogom soha megérteni.

Emberek itt kérdeznek mindenféle laikustól olyan dolgokat, amire szakember sem tud látatlanba válaszolni!

A Frontin vényköteles pszichotikum!

Öngyógyítani fogod magad vele, mert egy szomszéd is ezt szedte? Egyszerűen nem értem!

2009. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Miért kell itt leszólni az embert?Én is szedem de én se tudom ha megkérdezem már hülye vagyok?Van neten betegtájékoztató orvosválaszok.hu-n meg tudod kérdezni.Nők lapja szakértői oldal,női portál szakértők,próbáld ki ott mit írnak.Nekem pl. nem egy lángész a körzeti dokim cserélem is le én is így tájékozódtam.
2009. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne így tájékozódj. Eszméletlen baromságokat írnak ide emberek olyan meggyőződéssel, mintha egyetemi diplomájuk lenne a témában. Ez nem a megfelelő fórum. Ha nem bízol az orvosodban keress mást. De azt mindegyik orvos elmondja ha felír valamit, hogy miért írta fel, hogyan hat, milyen mellékhatásra lehet számítani. Ha pedig esetleg nem mondaná, akkor kérdezni kell tőle.

Nála vannak a leleteid, ő tudja a diagnózist, hiába van orvosi diplomám az ilyen kérdésre igy nem lehet válaszolni. Ez nem jó fórum erre.

2009. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Igazuk van az előttem íróknak. Én ellenben megpróbálnék értelmes választ adni.

Egészségügyit végeztem, biológusnak tanulok, hobbi szinten foglalkozom orvostudománnyal, drogtémakörben (elméleti tudásról beszélek most) nagyon otthonvagyok és a családom több tagja szed hasonló jellegű gyógyszert.

Korunk a gyógyszerek társadalma. Mindenre van megfelelő gyógymód. Az alapelve a dolognak az, hogy vesznek egy gyógynövényt, vagy állati terméket ami bizonyítottan használ bizonyos betegség orvoslására. Ebből állítanak aztán elő olyan, az eredetihez hasonló mesterségs anyagot ami mellékhatásoktól mentes. Hát ezt mindannyian tudjuk mennyire sikerül..Semennyire. A gyógyszereknek általában sokkal több mellékhatásuk van, mint természetes elődjeiknek. Ezért szeretem az embereket előszeretettel lebeszélni az ilyesmiről. Ám a pánikbetegség nagyon komoly dolog. Gyakran valóban nem lehet, csak gyógyszerrel megszüntetni(pl Frontinnal). Tulajdonképpen csak rajtad áll. Ha hiszed, hogy a gyógynövények és a természetes megoldások felérnek a gyógyszer erejével nem kell azt szedned. Mentesülsz ezzel a gyógyszer esetében fellépő függőségtől. A Frontin elvonásnak nagyon komoly tünetei vannak. Ha nem akarod egész életedben szedni ne kezdj bele.

Ha nekem lenne ilyen bajom, én gőzerővel végeznék meditációs gyakorlatokat, innék rengeted levendula és egyéb gyógynövényes teát, teleraknám a lakást illoóolaj párologtatókkal és minden falat kellemes színűre festenék. Ember és ember között is van különbség. H a gyógyszert választod, mindenképp konzultálnod kellesz az orvosoddal, hiszen a Frontint csak receptre lehet kapni. Akkor érdeklődd meg nem lenne-e egy gyengébb készítmény. A te érdekedben. remélem segítettem. Kérlek írd meg mire jutottál.

2009. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy segít, főleg ha ezek a szorongásos érzések pánikrohamból adódnak. De a diagnózist is és a kezelést is csak az orvos tudja megállapítani és eldönteni, semmiképp ne próbáld magad ilyen gyógyszerekkel öngyógyítani, met függőséget is okozhatnak. Elsőként keresd fel a háziorvost, és ha szükséges, ő elirányít a pszichiáterhez. (gyógyszerész-asszisztens vagyok,és emellett sajnos érintett a témában, csak a fenti hozzászólók kedvéért írom)
2009. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, erre van kitalálva, DE orvos nélkül semmit ne szedj be!!! Sőt, én inkább azt mondanám, a szorongás okát próbáld meg kezelni magadban, és egyáltalán ne szedj gyógyszert. Nagyon könnyű "ráállni", de nagyon nehéz "lejönni" róla.
2009. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem u.a volt a problémám mint neked.A Frontin 0,5-est írta fel a doki, ami 100%-ban segített napi 3-szor 1 dózisban.Ez volt másfél évvel ezelőtt. Most már csak 3 havolta kell egy szem, ha érzem, hogy nagyon szorongok, bekapok egyet.Egyáltalán nem alakult ki nálam függőség szerencsére.
2009. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a 4.válaszíróval levelezhetnék?
2010. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is szeretném a 4-es válaszolóval felvenni a kapcolatot.

Nagyon tetszik amit írt.

2010. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!