Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyhatású készítményt...

Milyen gyógyhatású készítményt ajánlotok enyhe-közepes szorongás ellen?

Figyelt kérdés
Olvastam már Hova, Nervenpflege tablettáról, Remotiv-ról... Olyan kellene, amely nem kifejezetten alvászavarra van, és lehetőleg nem álmosít túlságosan. Örülnék, ha tapasztalatotokat is megosztanátok az ajánlott készítményről.
2009. márc. 8. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az illóolajok párologtatása,vagy fürdővízben való alkalmazása nagyon hatásosnyugtató :a levendula a narancsolaj a menta citrimfű v ezek keveréke.gyógyteákban a komlótea ami asszem altató hatású is enyhén,de a citromfűforrázat a kamilla amik lezítóak
2009. márc. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja még a színterápia:a zöld a legszugtatóbb,a kék ridegebb,bár árnyalatfüggő,a pirosat nem ajánlom,az felizgatja az ember idegeit,a sárga a barátságosság színe.és a narabcs is.de az vidámabb,van még az ibolya.ami szerintem halvány árnyalatban jó.esetleg más színekkel társítva.otthon meglehet oldani esetleg hülönbözö színű égőkkel.hangulatvilágításként,vagy a falak színével vagy egyszerűbben,ha a lakásodhelységeit feldobod közel azonos színű tárgyakkal:a nappalit élénkebb vidámabb színekkel a hálót nyugodtabb melegséget érasztókkal,úgy ahogy a te ízlésednekmegfelel,tipp:ahol relaxálni szoktál használj világod színeket,azok is vidámabbá teszik az embert
2009. márc. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem a természetes dolgokat, ha tehetem nem veszek be gyógyszert. A citromfű, és az orbáncfű teát ajánlom. Nekem beváltak.
2009. márc. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az orbáncfüvet nem ismerem, a citromfű nagyon jó. Javasolnám még a levendulát. Az illóolaj és a tea is jó.
2009. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Neuroptim nagyon jó volt.2 éve szedtem,3 hét után teljesen elmúltak a panaszaim.(csak sajnos drága:-( )Vagy jó még a homeopatiás Sedatif Pc is azt is szedtem,az is jó volt.
2009. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Vigyázni kell a gyógyszerszedésre, hozzá lehet nagyon szokni! A tünetet megszünteti, de a kiváltó okot nem! Vagy keress fel homeopátiás szakembert.


2. Légy őszinte magadhoz: Mi az, ami zavar, mitől félsz, mi a szorongásod kiváltója? Mondd el magadnak.


3. A citromfű tea, vagy a Mate tea, de nagyon jó a Roiboss-tea is. A lényeg a rendszerességen van.


4. Figyelj oda jobban a légzésedre, (használd ki jobban a tüdőkapacitásod) vagyis tanulj meg rendesen levegőt venni (pl. joga), s ha van időd, fussál sokat, vagy valami, számodra kellemes tornát végezzél.


5. Fogadd el a környezeted, az embereket, a munkatársaid.


6. Keress fel természetgyógyászt, aki talpreflexológiát adhat neked, ill. foglalkozik Bach-virágterápiával, vagy kineziológiával.

2009. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!