Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sajnos candida fertőzésem...

Sajnos candida fertőzésem van, ezért diétáznom kell. Tudtok esetleg valami gyógyszert, gyógyhatású készítményt, teát, bármit, ami segíti a gyógyulást?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 08:34
 1/8 anonim válasza:
Gyógyszer :Diflucan kapszula,nagyon erős gyógyszer,de hatásos.Orvossal kell feliratni.
2011. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én láttam egy gyógyteát az Árkádban lévő bioboltban (de gondolom, bármelyikben lehet kapni).

Meg állítólag a nyírfacukor jó rá.

De a diétát nem úszod meg ezekkel együtt sem.

2011. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kis infó:


[link]

2011. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vérteszt mutatta ki a candidát? Mert ha igen,akkor a beküldő orvos megmondta volna hogy mit csinálj,meg gyógyszert is felírt volna. Ugye nem valami természetgyógyászos hókuszpók mutatta ki,akinek a közelben még egy gyógynövény boltja is van? Mert ez is jellemző,a szénhidrát meg cukormegvonás meg kifejezetten veszélyes is lehet.Az első válaszoló jó gyógyszert ajánlott,de ezt csak orvos írhatja fel indokolt esetben.
2011. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ezüstkolloid, grapefruitmagcsepp, belsőleg. + diéta, a cukor kerülése.
2011. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*a szénhidrát meg cukormegvonás meg kifejezetten veszélyes is lehet.


Ha ész nélkül csinálják, igen. Ha az utasításokat betartva, akkor elengedhetetlen. A candida ugyanis gomba, cukorral és egyéb szénhidrátokkal táplálkozik.

2011. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mit orvosoztok annyira? engem orvos még nem gyógyított meg! nagyit is jól szétkapták most a kórházban, még betegebb, mint volt! fogalmuk sincs, mi a bajod, csak írják a gyógyszereket nyakra-főre. Nőgyógyász nekem is diflucant írt, hiába mondtam, hogy kiteszteltem és nem candida, majd két hét múlva megjött a kenetvizsgálat eredménye , hogy semmi bajom, egyszerű óvszerallergiám volt. Na bumm! még jó , hogy nem szedtem be azt a sz@rt.Többet ártott volna. És igenis a cukormentes élet egészséges! dédanyáink idejében max. a vasárnapi kelt tésztába jutott egy kis cukor, most meg zsákszámra faljuk és etetjük sajnos ész nélkül a gyerekeinkkel is, pl. napi menü az oviban: cukros kakaó kaláccsal, paradicsomleves, szilvás gombóc, uzsira meg egy kis jó édes gyümölcsjoghurt. fujj! ezért a candida, egyébként az mindenkiben van, csak ha felborul az egyensúly, az a baj!
2011. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem természetgyógyásznál voltam, és a doki annyit mondott, hogy kevesebb szénhidrát, több natúr joghurt, meg hasonlók. Ennyit a dokikról!
2011. jan. 27. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!