Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyibe kerül egy temetés...

Mennyibe kerül egy temetés vagy hamvasztás?

Figyelt kérdés

Szeretnék rá félre rakni, hogy ne a szüleimnek kelljen még ezt a terhet is viselnie.

így talán anyagilag nem okozok kárt senkiben.


2011. máj. 2. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Remélem nem öngyilkosságra készülsz.
2011. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
hülye vagy
2011. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az nem érint titeket mire készülök.

a kérdésre legyetek szívesek válaszolni!

2011. máj. 3. 08:35
 4/10 anonim ***** válasza:

"A HVG összesítése szerint egy átlagos szórásos temetés ára 150–180 ezer forint, az urnásé 180–300 ezer. A jóval drágább koporsós temetés Budapesten 300–700 ezer forint (a kisebb vidéki temetőkben minden jelentősen olcsóbb)."


2009-es cikk, biztos drágább már valamennyivel.

2011. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Majd személyesen is utána járok.

Köszi a választ

minden jót

2011. máj. 3. 10:35
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha öngyilkosságra készülsz nagyon buta vagy!!! Szerinted a szüleidet az megnyugtatja, hogy a gyerekem meghalt, de ááá semmi baj, csak legalább a temetést nem kell kifizetni???????? Gondoltál legalább arra, hogy mekkora fájdalmat okozol nekik??? Az ilyen ember önző!!!! Tudod hányan örülnének annak, ha egy nappal is tovább élhetnének!!!!!! Mennyi beteg ember van aki halálra van ítélve egy betegség miatt és rettegnek a haláltól, te meg csak eldobod magadtól????!!!!Nincs jogod Isten helyett meghozni, hogy Te mikor halsz meg, arról nem is beszélve hogy a szüleidnek mekkora fájdalmat okozol!!!!! Semmi olyan nem történhet az életben ami miatt valaki eldobja az életét!!! Ha nem a halálra készülsz önkezűleg akkor bocsi és tekintsd a levelemet tárgytalannak!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

egészséges életet éltem. a Magyarországon hatályos törvények szerint a szerveimet felhasználhatják donornak, és ezzel segíthetek a rászorulóknak.


sajnáltatni nem fogom magam, mert azzal nem oldódik meg semmi.

2011. máj. 3. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Ajánld fel akkor a szerveidet, amikor tényleg eljött az időd!!! Egyébként meg attól meg pláne nem fog megoldódni semmi, ha megölöd magad. Gondolj már a szüleidre!!!! Attól mert pénzük lesz a temetésre, Te már nem leszel ott nekik, ennél nagyobb fájdalmat nem is okozhatnál szeretteidnek. A problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket, a hibák meg hogy tanuljunk belőle. Ne add fel. Ilyen az élet, mindenkinek vannak problémái gondjai, sokszor padlóra kerülünk, DE SOHA NEM SZABAD FELADNI ÉS A KÖNNYEBB UTAT VÁLASZTANI!!!!!!!!!!!!!! GONDOLKOZZ MÁR EL EZEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy találtam kérdésedre,hogy én is az árakat keresem.Csakhát én nem vagyik már maszületett kiskakas. - Hogy te melyik nemhez tartozol és mikor csipogtál először ebbe a hogyisnevezzem volágba,te titkod legyen.- Szüleiddel milyen a viszonyod,hogy érzel irántuk,azt se kérdem,bár,ha nem jó azt sajnálnám.Egy valami viszont nagyon biztos:NEMCSAK földi teremtőnk van,hanem égi is.Nekem hála Istennek több-féle bizonyságom is van erről,emikből itt csak egy álljon. TÖBB,MINT 30 ÉVEM JELENTŐSEBB ESEMÉNYEIT ELŐRE BEJELENTETTE EGY HOSSZÚ ÁLOM ÉS AZ MIND BEKÖVETKEZETT.Hogy nem beszélek a levegöbe megtudhatod,ha bepötyögteted a: www.osys.hu/biromiklos karaktereket Még 1980 tavaszán Kb.14-en utaztunk egy teherauton Kerteskő és Szépalma között melyet egy fa fogott,s védett meg attól,hogy a fa mögött kb.80 cm.-re lévö szakadékba zuhanjunk.Ezt az eseményt is egy jósálom előzte meg néhány hónappal korábban. Az álom: Négy nő állt szorosan egymás mögött.Tőlük akkora szeretet áradt felém amilynt itt a földön senki nem érezhet.Hozzájuk akartam menni.Ekkor mondták:"nem jöhetsz ide" Látták rajtam,hogy ez elkeserít,akkor így mondták. "Még nem jöhetsz ide." Nkem is voltak öngyilkossági gondolataim. Isten viszont azért teremtett,mert általam akarta megüzenni azt amit leírtam. Elképzelni se akarom a helyzetet,melyben Isten itélőszéke elött mondani kénytelen lennék: URam amivel megbíztál én azt NEM csináltam meg. NEM élvezkedés céljával jöttünk a földre,hanem feladattal.MNDENKINEK van feladata!

Hogy a kérdésed mögött mi van te tudod.Lehet,hogy csak egyszerű kiváncsiság,hogy mit válaszolunk. Óvva intlek: ÉN SZÓLTAM.

2011. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
33%
isten krvára nem létezik. :)
2011. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!