Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet túllépni valakin,...

Hogy lehet túllépni valakin, aki ezen nem segít?

Figyelt kérdés

Gondolok itt párkapcsolatra, közeli jóbarátságra, ahol az egyik fél szinte egyik pillanatról a másikra, gerinctelenül távozik a kapcsolatból. Nem lehet elérni, ha mégis, terel, hazudik, hogy időt nyerjen, aztán ugyanúgy "kicsúszik".

Nagyon érzékeny ember vagyok, és nem igazán tudok úgy elfelejteni valakit, hogy nem lett megbeszélve/tisztázva semmi. Nem is az bánt, hogy vége lett valaminek, hanem ahogy.. Szóval mit tegyek, ha úgy érzem, jobban érezném magam, ha az illetővel tudok beszélni, de ez kizárva.. magamban hogyan rendezzek ilyesmit le?


2011. máj. 5. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ő így lép ki, akkor igazából te akarhatod, hogy megbeszéljétek a dolgokat, de ő elég nyíltan közölte, hogy nem akarja ezt, és neked venni kell a lapot. Átértékelheted magadban azt, amit gondoltál róla, nem tudom. Ha én így csalódom valakiben, már nem is akarok beszélni vele utána, mert nem az, akinek gondoltam. Nekem ez segít.

Egyébként pedig csak úgy lehet igazán túllépni valakin, ha az teljességgel kizáródott az életedből. Durva megoldás, de működik.

2011. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!