Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok túllépni! Mit tegyek?

Bogi0523 kérdése:

Nem tudok túllépni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Boldog kapcsolatban éltem, élek..de azon kapom magam, hogy az összes meglévő problémánk miattam van :( A párom szeret és én is imádom őt! Mégis a múltnak élek, vagyis az Ő múltjának, nehéz ezt így megfogalmazni...minden pillanatát rám szánja, szeret, megbízom benne, mindent tudok róla..mégis gondok vannak, de nálam !! A nap folyamán többször is a volt barátnői, kapcolatai jutnak eszembe..ezt tetézi még az, hogy ezeket a lányokat sajnos minden nap látnom kell, mivel a társaságunkhoz tartoznak. Tudom, hogy a Szerelmemnek nincs köze már hozzájuk, de én állandóan a múlton gondolkodom :(:( és már engem is zavar..minden pillanat az agyamban nekik szól, pedig élhetnék boldogan a Szerelmemmel a jelenünknek és a jövőnknek. Arra gondoltam, hogy talán a fogamzásgátlótól kattantam be, mert amióta szedem..depresszió, agresszió, állandó sírás és ezek a hülye gondolatok. Van valakinek ehhez hasonló tapasztalata?? Kérlek segítsetek!!! Köszönöm
2011. júl. 14. 22:15
 1/2 anonim válasza:

Tudom most furcsán fogsz nézni de egy olyan tanácsot adok, amit ha belátsz/elfogadsz, akkor nem fogsz illyen problémakkal küzdeni:


A szerelem elmúlik. (És aztán embertől függően újra kialakul, valszeg mással.) Ilyen az élet.


Ha ezt a tény elfogadod és nem ellenkezel, akkor értelmét veszti az összes féltékenység, rágódás, aggódás. Mert elfogadod a dolgokat természetes valójukban és tudod hogy ez így megy. Nincs értelme a múlton rágodni, a jövőn aggódni. Hiszen egyik megálvoztathatalan, a másik meg bizonytalan, nem igazán szabályozható. Ennek szellemében pedig oda tudsz figyelni a jelen pillanatra: a szeretetre, a boldogságra, a jó állapotra amit most átélsz.

2011. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) megpróbálkozom vele!
2011. júl. 18. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!