Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik frontint szednek mennyi...

Akik frontint szednek mennyi a napi adagotok, és milyen tünetekre szeditek?

Figyelt kérdés
Én napi 0,25mg-ot szedtem,mert fülzúgásom volt,csengett,áramütés szerü érzés a fejben,stb..ilyesmi panaszaim voltak.Aztán magamtól elkezdtem felezni,igy napi fél szemet szedek,de megint előjöttek ezek a tünetek.Szerintetek érdemes akkor megint a napi 1 szemet beszedni?Az nem sok?
2011. máj. 20. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sok az 1 szem, ha az orvos is annyit javasolt, akkor szedjed, nem szabad magadtól lecsökkenteni, vagy abbahagyni.

Én depresszióra és pánikra szedtem 0.25ösből napi 3at antidepresszáns mellé, most már csak napi 1 szemet szedek, de az már igazán semmi.


L/25

2011. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugtatót sem szedni, sem abbahagyni nem szabad, az orvos tudta nélkül. Gondolod, mi felírjuk neked? A fülzúgás 95%-ban valamilyen agyi érszűkület következménye. Fiatalabb korban a dohányzás, idősebb korban az érelmeszesedés okozza. De lehet születési valami is. Erre írták neked a nyugtatót? Én nem hiszem.
2011. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,akkor leirom Neked hogy soha életemben nem dohányoztam,illetve most volt nyaki doppler vizsgálatom,ami szerint teljesen rendben vannak a nyaki erek.A háziorvos,a fülész és a neurológus szerint idegi kimerültség,szülés utáni kialvatlanság okozza a tüneteket.
2011. máj. 22. 10:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és még,szerinted ki irta fel nekem a bogyót?Nem itt akarom feliratni,nyugodj meg,van még belőle,én szerettem volna letenni,azért csökkentettem az adagot.
2011. máj. 22. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:
0.25-ből kellene szednem napi 2x1-et. Orvos így írta fel, de csak alkalmakkor szedem be, mert én szorongásra kaptam ezt. Lelki probléma okozza a szorongást nálam, így nem hiszem hogy a gyógyszer a megoldás. Csak ha már fizikailag is rosszul vagyok tőle, akkor veszem be...
2011. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod,igen én is szorongásra kaptam.Mivel javult az állapotom,igy szerettem volna csökkenteni,lehet hiba volt,mivel megint előjöttek a tüneteim.Lehet akkor maradok a napi 1 szemnél.Jobbulást.
2011. máj. 22. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!