Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tapasztalat van a...

Milyen tapasztalat van a Sertralin Sandoz tabletáról?

Figyelt kérdés

Én ezt most kaptam a Frontin mellé,de félek ettöl.Pánik és szorongásra kaptam mind ketött.0.25mg-os a fronin amiböl 2x1/2 kell,ebböl a srtralinból meg reggel 1 ez 50mg-os.Aki ismeri sgitsen abban hogy el mondja ezzel kapcsolatban mire számithatok??!!köszönöm

40/l


2011. máj. 22. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én gyakori migrén miatt szedek Sertralint. Káros mellékhatását nem érzem, a fejfájásaim gyakorlatilag megszűntek. Kellemes mellékhatásként nem aggódom olyan rettenetesen, mint régebben, ha egy családtag este fél órát késik és nem telefonál.

Szóval nekem bevált, de neked az orvosoddal kéne megbeszélni, mitől is félsz pontosan.

2011. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

At én el mondtam az orvosnak de én magátol a gyógyszertöl is félek vagy is a mellék hatásoktól inkább.Azok eléggé rémisztöen hagzanak a beteg tájékoztatón

.

2011. máj. 22. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem.Nekem nem használt,csak hiztam tőle.
2011. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!