Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas beilleszkedési...

Hatalmas beilleszkedési gonddal mi tehető?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok,rosszak az emberi kapcsolataim,frusztrált vagyok,nem tudok jó kapcsolatokat kiépíteni,elfordulnak az emberek a kisugárzásom miatt is.
2011. nov. 9. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen kisugárzásod miatt? biztos, hogy csak azzal van a baj?
2011. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mire gondolsz mi lehet még? és megmondom
2011. nov. 9. 18:31
 3/6 A kérdező kommentje:
taszítom az embereket
2011. nov. 9. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Jesszus, a te korodban ez tök normális, keresed a helyed a világban, és huszonnyolc éves koromig tisztára befordultam már, hogy kirekesztett vagyok, aztán megoldódtak a dolgok, azért klassz lenne, ha nem hajtogatnád magadnak/magadról, hogy frusztrált vagyok, nem tudok kapcsolatokat kiépíteni stb., mert a végén még becsavarodsz. Nézzed a VV-t pl., a leghitványabbnak is mindig van társasága, a furának is, meg mindenkinek. Nincsen gáz ember, csak ha ezt hiszed, na az a gáz, érted?
2011. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ehhez az is hozzátartozik, hogy voltak eléggé nehéz történések az életemben (apám meghalt,beteg lettem stb.),amelyek lehetnek okai a gondomnak.
2011. nov. 9. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem végig kísért ez a probléma egész diákéveim során.Mindenki utált a suliba és sokan megvertek.Azt hittem arra vagyok ítélve,hogy mindenki utáljon és bántson és gondoltam nem vagyok szerethető.Végül normálisan családot alapítottam és sokan szeretnek környezetembe családon kívül is és sokan felnéznek rám.
2011. dec. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!