Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus segíthetne nekem...

Pszichológus segíthetne nekem a magabiztosságomban?

Figyelt kérdés

mindig is zárkózott voltam,nehezen ismerkedtem.megőrjít a tudat,hogy mit gondolhatnak rólam!tudom magamról hogy nem vagyok egy észlény,és ez annyira zavar,hogy társaságban nem is merek véleményt nyilvánítani.többször volt már rá példa hogy 2-3 mondat után már lekezeltek(persze a társaság is olyan volt)és azóta annyira félek hogy mit gondolhatnak,egyszerűen lebénulok.még az is mellé jön hogy ilyenkor ideges leszek,és nem tudok beszélni,mármint elrontom a szavakat,pl. hadarok,vagy elakad a nyelvem,esetleg az agyam előrébb jár,és a következő szóval egybemondom.mellé jön még hogy amint megérzem (vagy csak beképzelem )hogy abban a társaságban lenéznek,vagy esetleg olyan hangsúllyal szólnak hozzám,akkor ott vége mindennek,soha többé nem keresem a őket,ha mégis össze kerülnénk,akkor annyira zavarban leszek,hogy rosszabbul szerepelek mint eddig.

ha esetleg középpontba kerülök,akkor arra gondolok,biztos valami vicces van rajtam,amin röhögni lehet,vagy ha váratlan helyzet jön akkor elbizonytalanodom.döntés előtt ha állok,akkor valaki véleményére támaszkodom.

ha dokihoz mennék,akkor tudna segíteni hogy több legyen az önbizalmam,és ne ilyen kis nyüzüge legyek?

barátom alig van,senkit se engedek a közelembe,az a pár ember akit ismerek,azokkal is csak felszínes a kapcsolatom,nem bízom meg senkiben.eddig mindenki átvágott,akire azt hittem hogy a legjobb barátom.

lehet az is közre játszik hogy tesóm világ életében lekezelt engem?mindig éreztette,mondta hogy egy senki vagyok.

annyira boldogtalan vagyok így,szeretnék végre normálisan élni,nem pedig rettegni hogy mit gondolhatnak rólam.mindig elhatározom hogy elé megyek a dolgoknak,és ismerkedem,és nem érdekelnek a rigolyáim,abban a pillanatban hogy hozzá kellene szólnom az illetőhöz,berezelek. :(


2011. jún. 2. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Jól megfontoltad, hogy ilyen kérdést felteszel?
2011. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
végülis bajom nem származhat belőle.
2011. jún. 2. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy "szar*s" pszihologus..aki egy teljesen ismeretlen ember nem segithet..az egyetlen aki segithet az te vagy..sportolj..es meglatod nem lessz onbizalomhoanyod...
2011. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia:)


Igen, egy jó pszichológus segíthet. Viszont amit szintén csak ajánlani tudok, az a hipnoterápia. Teljesen biztonságos és tudományos dolog, nincs benne semmi hókusz-pókusz. Nézz utána a lenti linkeken :)


[link]

[link]

2011. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!