Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az ami erőt ad neked a...

Mi az ami erőt ad neked a csalódások utáni feltápászkodásra?

Figyelt kérdés
ha padlón vagy és újra kell kezdened, mi inspirál, mi visz előrébb?
2011. jún. 3. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy ezek után már csak jó jöhet és a rossz dolgok sem igazán rosszak, inkább úgy gondolok rájuk, mint feladatokra amiből tanulhatok.


Igen, furán hangozhat, de szerelmi csalódásból, pénzügyi válságból stb. is tanultam már sokat, mióta így gondolkozom, sokkal könnyebben veszem ezeket az akadályokat.


Nekem ezen látásmód kialakításában a Reiki segített.

2011. jún. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a céljaim
2011. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Arra gondolj, hogy ha bánkódsz, vagy stresszeled magad attól nem lessz jobb! Sőt csak ártasz magadnak! Gazdagabb lettél egy tapasztalattal, ami lehet hogy most megvisel, de hosszú távon építő jellegü azzal kapcsolatban, hogy hogyan menj tovább!

Egy nagy pofon után "legyen az bármilyen jellegű, szerelem, barátság, stb" rájössz, hogy más szemszögből is lehet nézni a körülötted lévő világot, és lehet, hogy ez a szemszög jobb! Átértékelsz dolgokat, és rájössz, hogy nem is azok az értékek a fontossak amiket eddig annak tartottál!

Esélyt kaptál az újrakezdésre....

Nem tudom amúgy miben csalódtál, de ezek az én tapasztalataim.

Sok sikert, és erőt :)

2011. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!