Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A házasság 7. évében milyen...

A házasság 7. évében milyen csalódások és buktatók vannak?

Figyelt kérdés
Ahogy hallom,a 7. év a mélypont egy házasságban.Akkor lehet megtudni,hogy mehet-e tovább a házasság,de persze korábban is észrevehető valami(de az is lehet hogy nem).
2011. jún. 5. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, ez csak egy hülye babona a 7es szám 'gonoszsága' miatt. Aztán az emberek bebeszélik maguknak, hogy húú ez a 7. év, most aztán nagyon fogom figyelni a jeleket mert mélypont meg stb, aztán pont hogy ebből van a baj, mert minden piti ügyből veszekedés lesz. A 7. évben ugyanolyan buktatók meg hullámvölgyek vannak, mint a többiben.
2011. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem,ha babona és hülyeség,de akkor milyen buktatók,hullámvölgyek szoktak lenni?


Még nem voltam házas és azért kérdezem.

2011. jún. 5. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem csak házasságokra vonatkozik. A párkapcsolatok 7. évére éppúgy érvényes.
2011. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
7 év? Babona! Együtt lakva ismerszik az ember, ha az első két év vagy akár pár hónap is keserves akkor megette a fene! Buktatók? A hűség mindenek felett, nincs titkolózás és nincs buktató!
2011. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan buktatók és csalódások lehetnek, mint az első hat évben és a további 50-ben.
2011. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nővéremnél kétévente van váltás. Komolyan! Megérik a két évet, és következő egy hónapban szétmennek!

30 éves, 16 éves kora óta 6 férfival volt. De mindíg ugyanakkor jönnek a problémák! De mindíg más! Megcsalták, vagy ő csalt, veszekedések kezdődtek, mindíg máson. Ijesztő.

Én 8 éve vagyok együtt a most-már-férjemmel, pontosabban június 17.éig még csak hét éve. De nem vettem észre problémát. Én az öt éves krízisről hallottam, de nem görcsöltem rá.

2011. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a 7.év ilyen borzasztó lenne, akkor egyetlen kapcsolat sem tarthatna ennél tovább.Csak egy buta babona, nem szabad vele foglalkozni.Ha nagyon keres az ember, akkor még a végén talál valamit, és ráfoghatja, hogy hát persze, pont a 7.évben.
2011. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ildegonda ***** válasza:

Úgy tudom az emberi sejtek 7 év alatt folyamatosan cserélődnek ki teljesen.

Ha kedves kérdező párja épp a hatodik événél tart, akkor egy év múlva robban a bomba?

Buta okfejtés, csak rávilágítottam erre a nem tudományos 7. év házasság teóriára. :))

2011. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!