Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szed itt valaki Frontin...

Szed itt valaki Frontin tablettát? Milyen hatása van nálad?

Figyelt kérdés

Az orvosom írta fel, azt mondta szedjem 1-2 hétig, amíg összeszedem magam és már nem szorít a szívem. Most mindent lesz.rok amióta szedem. Nem fáj a szívem sem. De hogyan tovább? Mert a problémáim nem biztos, hogy 1-2 hét alatt megoldódnak, ráakadni nem szeretnék a gyógyszerre illetve nem is tudom milyen hosszabb távú következményei lehetnek.

Tapasztalatok?


2011. jún. 6. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha megőrlöd és orrba szippantod, sokkal jobb
2011. jún. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek rémálmaim,reggelente nincs idegrohamom.Persze nem szedál re rendesen,én napi 2X fél szemet (napi össz.:0,25mg) veszek be.Vizsga előtt 1-2 szem tudná a szorongásomat is legyőzni,de annyi már engem nagyon lezsibbaszt.Használd ki azt az 1-2 hetet,próbálj a megoldáson agyalni,illetve apró lépéseket tenni azért,hogy minél előbb kijöjj a sz+rból.Abbahagyni szépen fokozatosan szabad.Én már hagytam úgy abba,kb fél éve,hogy egyik napról a másikra.Egy ideig nagyon agresszív voltam,de nem jelentett gondot abbahagyni,most megint szedem-megint a suli miatt.:)
2011. jún. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Orrba nem szippantanám inkább fel.

2011. jún. 6. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem kb 2-3 éve, mert akkor úgy éreztem, hogy rámszakad az ég is, annyi minden összejött: szar párkapcsolat, egyetemi nehézségek. Nagyon kellemes hatása volt, úgy éreztem a hatása alatt, hogy semmi és senki nem tudná felkúrni az agyamat és halál nyugodt voltam. Egy üvegcsét kaptam, ami kb. 1 év alatt fogyott el nekem, mert nem úgy szedtem, ahogy a doki mondta, hanem alkalmanként be-bekaptam egyet. Hosszú távon nem jó szedni úgy tudom, mert nagyon rá lehet kattanni, mint minden nyugibogyóra. Nekem a doki Remotiv nevű gyógynövényes cuccot is írt fel, azt mondta, hogy szedjem a Frontint kb 3 hétig párhuzamosan a gyógynövényes bigyóval majd hagyjam el a Frontint. Mostanság jó lenne újra szedni, mert megint kezdenek összejönni a dolgok, nagyon kivagyok a vizsgák miatt.
2011. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
36%
Igyál meg 3-sőrt(Heineken-t) ..és 5percel azután vegyél be 2-szem 0.25-ös frontint :D ..eszméletlen jól fogod magad érezni :) ..semi bajod nem lessz, olyan minha WhiteWidow(marihuana) ..szívtál volna kis mértékben :) ..erre nem lehet rászokni szerintem :D ..próbáld ki :)
2012. nov. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kábitószernek akarod?
2013. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Marcello Klein válasza:
Nem rossz cucc,engem abszolút nem szedál le,nem kábít egyáltalán. Rá lehet cuppanni,de nem para lejönni sem róla. Annyira talán nem vészesen addiktív. Szorongásra,zavartságra tökéletes. Max. 1 mg-ot vegyél be belőle egy nap,az megteszi a hatását. Én 4-kor meg 10-11 körül dobok be egy 0,5-et.
2014. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!