Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » XANAX 0,25g tabletta egy...

XANAX 0,25g tabletta egy alkalommal?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de érdekelne a válasz. Apámnak van egy XANAX 0,25g tablettája, és mivel nekem 1 hét múlva lesz szóbeli érettségim, és mivel én elég szorongós vagyok, úgy gondoltam, jól jönne egy kis enyhe nyugtató. Szóval az a kérdés, hogy bevehetem azt a xanaxot egyetlenegy alkalommal? Nem lesz semmi bajom azután?
2011. jún. 6. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:

semmi bajod nem lesz, a 0,25-ös a leggyengébb.max lazább leszel, ha még soha nem vettél be.

de ne szokj rá!!!

2011. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem fogok, azt sem tudom, apa hova dugta el :) Azt mondta, majd jövőhéten ad egy szemet, és megint elrakja. Köszönöm a választ!
2011. jún. 6. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Én érettségi előtt nem kísérleteznék. Nem hisze, hogy bármi bajod lenne tőle, de ha sosem szedtél még ilyet, nem tudhatod, milyen hatása lesz.
2011. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Közvetlenül érettségi előtt én sem vennék be! Most napi 1 mg Xanaxot szedek, de volt olyan idő, 1 éve, az elején, amikor még egy fél 0,25-östől is bealudtam! Ne kísérletezz, nehogy ne tudj reggel felkelni, vagy elaludj, vagy bealudj érettségi közben. Inkább használj Sedatif pc-t, az homeopátiás. De azt se közvetlenül érettségi előtt, pár nappal előtte már tapasztald ki a hatását.
2011. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én 8 db 0,25 ös től se éreztem semmit. de szerintem hülye leszel tőle, érettségi előtt tuti nem szedném.
2011. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Max érettségi előtti éjjelre vedd be, legalább jót alszol a vizsga előtt. De aznap semmiképp!
2011. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi képp ne vedd be kipróbálás nélkül! Már most próváld ki hogy hat rád egy o,25-ös 1/4-e. Én amikor 10 éve kaptam felet, úgy szédültem tőle és folyton aludtam volna. Nem mindenkire egyformán hat. Jelenleg 2x1/2-et szedek és elég. Neked inkább 1 eleniumot kellene bevenni a vizsga előtt, de azt is ki kell próbálni előtte.
2011. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A vizsga előtti-közbeni stressz (ha nem kóros mértékű) javítja a teljesítményt... szerintem se vedd be, valamennyire letompítana, ami egy vizsgán inkább rossz, mint jó. Sok sikert!
2011. jún. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!