Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vizsgaidőszakra tudtok ajánlan...

Vizsgaidőszakra tudtok ajánlani tabletta formájában valamilyen agyserkentőt, élénkítőt?

Figyelt kérdés
Kávé, energiaital.. ilyeneket ne írjatok légyszi. Tehát ilyesmire gondolok, hogy pl. MagneB6. De ezen kívül kinek mi volt hatásos? Köszi a válaszokat!
2011. máj. 20. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szőlőcukor
2011. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Memolife vagy mi, meg gingko tartalmú cuccok jók
2011. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ginseng, Ginko. Én teában szoktam, de van ilyen ampulla is, meg szerintem tabletta is. Memolife meg B6 vitamin is jó, de nekem a Ginseng-Ginko Biloba tea szokott a leginkább használni. Jó, mert nem csinál stresszt, meg szívdobogást (mint a koffein, taurin) hanem csak tisztább az elméd, jobban forog az agyad tőle.
2011. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Reergin tabletta nekem hatásos volt
2011. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Egyetlen gyógyszer sem alkalmas.kemikáliával ne nyomorgasd az agyadat, hagyd, hogy tegye a dolgát.Gyógyszer még soha semmit nem oldott meg, csak a kreatív agy, ami ha tiszta mindig lehívja a raktározott információt.(ha a gyógyszerek gyógyítanának a világon mindenki egészséges lenne és a gyógyszergyárak bezárhatnának)Ne akard megspórolni a stresszt velejárója az életnek.Minek mankó, ha nem vagy béna?
2011. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: van olyan érzésem, hogy te még nem készültél ki stressz hatására. Csúnya dolgokat tud művelni a teljes kimerültség. Vannak olyan időszakok (legalábbis nekem, örülök, ha neked nem kell ilyenekkel megbirkóznod), amikor egyszerűen muszáj valami külső segítséghez folyamodni, a mai világban van, hogy ezek nélkül kikészülne az ember, nem bírná az aktuális feladatokat elvégezni, problémákat megoldani. Tapasztalat. Úgy vélem, hogy az agy egy csodálatos szerv, amiről nagyon keveset tudunk, elképzelhetetlen, hogy mire lennénk képesek, ha megfelelően tudnánk használni, viszont az is tény, hogy annyira felgyorsult a világ, hogy az ember nem tud vele lépést tartani.
2011. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%
utolsónak még eddig nem neveztek, na elértem vénségemre ezt is.összeszedett embert kikészülni még nem láttam.nincs az a stressz, sem fájdalom, amin ne lehetne józan ésszel úrrá lenni.
2011. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De van. MIvel abnormális, amit egyes szakokon elvárnak és néha legszívesebben szétvernéd a feljebbvalók fejét, de nem lehet. Javaslom nézd meg a harcosok klubját jól körülírja ezt a témát. Igenis kell külső segítség...
2011. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Elnézést, nem megfelelő volt a megszólítás, de szerintem te is tudod, hogy nem sértegetni akartalak, te viszont szándékosan kötözködsz. Így hát: igen, látszik, hogy nem mai csirke vagy, ha szereztél diplomát, azt biztosan nem mostanában, a te korodban még minden egészen más volt, nem ilyenek voltak az elvárások. Így nem értheted, hogy a mai fiatalok min mennek keresztül. De okoskodni azért te is tudsz, na meg nem a kérdésre válaszoltál!
2011. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésre válaszoltam.Megvédtem a kérdezőt az olyan válaszoktól, mint a magáé.Ahogy a sportban is itt is jelen van a dopping.Energitalt fogyasztani és a tanulás érdekében bevetni praktikákat úgy gondolom morálisan még mindig inkább elfogadhatóbb, mint a heti lerészegedés és hányás. Nem gondolja?Részemről lezártnak tekinteném a "vitát". Márha beszélhetünk arról.
2011. máj. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!