Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevehetek az esti 1 frontin...

Bevehetek az esti 1 frontin helyett kettöt? Mert az egytöl nem alszom el.

Figyelt kérdés

Majd megyek vissza a dokihoz, csak surgösen kellene most tanacs. Eredetileg 3Xfelet irt fel, de a reggelit kihagyom, mert vezetek, es eszrevettem, h attol elkalanodozik a figyelmem. Rendszeresen kellene szednem? mert az egyik orvos azt mondta, hogy neha vegyem csak be, ha ugy erzem h szukseges. a masik emg azt mondta, h rendszresen szedjem.

26/L


2011. jún. 8. 17:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány mg-os?
2011. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

szerintem is csak néha kéne,kellett volna,mert függőséget okoz,látod már egy nem is elég belőle.

inkább próbálj este lazítani,relaxásiós zene,meditáció,pihentető fürdő.

2011. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Egyébként a frontin nem arra való hogy elaludj tőle este, bár nagyobb adagnak van ilyen hatása.

Inkább kérd meg a dokit, ajánljon neked valamit, ami megkönnyíti az elalvást.

Én 0.25 mg-ossal kezdtem, és a vége az lett (én is azért szedtem hogy jól aludjak) hogy 1 mg kellett az elalváshoz.

Szóval nem javaslom hogy ezt használd altatóként, mert egyre több kell majd belőle.

2011. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
0.25mg-os a frontin. nem tudom, nem akarok bekattanni, de muszaj lenne aludnom, pihennem. ugy erzem teljesen ki vagyok keszulve a kialvatlansagtol... de nem akarok rászokni. legszivesebben pszichologushoz mennek de most nem tudok.
2011. jún. 8. 17:27
 5/19 anonim ***** válasza:

[link]


hátha ez segít.


(bocsi ,tudom már nem vagy kamasz de itt találtam)

2011. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hat ezeket mar beprobaltam, de köszi szepen! :)
2011. jún. 8. 19:32
 7/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedd be, majd konzultálj az orvossal. Az alváshiány nagyobb gondokat okoz, mintha kicsit több gyógyszert veszel be.
2011. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A frontint ne használd altatónak, mert nem az. Inkább valami fizikai tevékenységet végezz. Ha nő vagy, akkor is. Tornázz, fekvőtámaszozz. Sétálj, fussál. Majd fogsz aludni.
2011. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
pirateca te aztán tudod...ha az olyan könnyű lenne, akkor a kérdező nem itt kérdezősködne
2011. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A Frontin hatóanyaga, az alprazolám a benzodiazepinek közé tartozó vegyület, ami feszültségoldó, ALTATÓ-nyugtató, izomlazító és epilepsziás görcsroham elleni tulajdonságokkal rendelkezik.
2011. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!