Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segitségeteket kérném! Hogyan...

Segitségeteket kérném! Hogyan lehet segiteni egy depresszioson? Aki szedett már antidep. Váltott ki belöletek a gyógyszer dühöt, másokat vádoltatok? Hogy éreztétek magatokat amikor gyógyszert szedtetek, mennyi idő után éreztetek javulást?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyakori mellékhatás a durva agresszió sajnos. De az én esetemben csak a szedés megkezdésekor volt, 2-3 nap alatt elmúlt. De tényleg nagyon kemény volt, kb sosem voltam annyira egresszív, dühös, lobbanékony és hát, majdhogynem gonosz, mint a mellékhatás miatt néhány napig. Igen, agresszív az ember és nem érez lelkiismeret furdalást amiatt, hogy ráripakodott valakire, mert az illető megérdemelte. De ez szerencsére elmúlik és minden normális.
2011. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 éve szedek Remeront.Kb. 4 hét után fejtette ki teljesen a hatását.Igen,sajnos előfordult,és még ma is előfordul,hogy bizonyos helyzetekben túlságosan(irreálisan) indulatos vagyok,és "hirtelen támadok", de nálam ez nem feltétlenül az antidepresszánsnak tudható be, engem más dolgok miatt(generalizált szorongás,dependens személyiségzavar) is kezelnek a depresszió mellett.
2011. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Lamitrint szedek és pont azért írták föl, mert olyan szélsőséges hangulatzavaraim voltak, amiket te tapasztalsz mellékhatásként. Nem gondolkodtál más gyógyszeren? Az orvos mit mond, ez a legjobb, amit szedhetsz?
2011. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a beteg hanem egy közeli hozzátartozom. Ő venlafaxin, depakine, olanzapin ,xanax.gyogyszereket szed. Ugy gondolom ez túl sok.
2011. jún. 10. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Húha! Az tényleg sok! ezek egymással is kölcsönhatásba kerülnek, ki tudja, mit vált ki együtt a sok bogyó! (Bocsi, azt hittem, rólad van szó.)
2011. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Testvérem szedte pánikbetegségre. Volt hogy féltem, hogy kinyír annyira agresszív volt tőle. A nyála is csorgott, meg összességében úgy nézett ki mint egy zombi. Nagy nehezen (nem volt könnyű) lerakta az antidepresszánst és azóta sokkal jobban van. (Kisebb pánikrohamai azért vannak még)
2011. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mint tudjuk az antidepresszánsok rengeteg pénzt hoznak a gyógyszergyártóknak. Akik szedik azok pedig nagyon nagy károkat szenvednek. Az orvos azért írja fel mert le se szarja kb. a pácienst. Nagy naiv bárki aki azt hiszi hogy az antidepresszáns segít. Ez nem így van.


Mielőbb le kell állni a felesleges méreggel mert a gyógyszer egyetlen mellékhatása is lehet súlyosabb akár annál a dolognál amire szedi.


Persze ez az én véleményem.

2011. aug. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak hülye orvosok, de ne felejtsük el, hogy nagyon sokan köszönhetik az életüket a megfelelően belőtt gyógyszerezésnek.
2011. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!