Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire számíthatok ezidő alatt?

Mire számíthatok ezidő alatt?

Figyelt kérdés

Pszichiáterhez kerültem, hangulatváltozással és bulímiával...hónapokig tartó "gyötrés" következik, nem tudom mire számítsak. Állítólag rajzos feladatok lesznek, meg tesztek. Van valakinek ötlete, tapasztalata, hogy ezek részletesen mit takarnak és mikre kell majd odafigyelnem? Előre is nagyon köszönöm.


21 éves L


2011. jún. 9. 02:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem évek óta kezelnek hangulatváltozással (ez így elég egyszerű megfogalmazás) de soha az életben nem teszteztek meg rajzoltattak. És mit értesz gyötrés alatt? A kezeléssel kapcsolatban vannak ellenérzéseid?
2011. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Múlt héten voltam először, csak beszélgettünk, úgymond felmérte a helyzetet. És mondta h majd fogunk rajzolni, meg ilyesmik...Azért "gyötrés" mert feszélyez ez a szituáció, nem tudom mire számítsak, bizonytalan nagyon ez az egész. Nem tudok felkészülni, mert nem tudom miket kell majd csinálni...
2011. jún. 9. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!