Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan weboldal ahol...

Van olyan weboldal ahol online kerhetek segitseget szakembertol ha kezdek depresszios lenni?

Figyelt kérdés
Nemall modomban orvoshoz menni de nagyon jo lenne neha olyasvalakivel beszelni aki aterzi vagy esetleg tud segiteni a problemamon.Nagyon fontos lenne,mar tenyleg depresszios tuneteim vannak.elore is koszonom.
2008. febr. 23. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
HA JÓL TUDOM VANNAK INGYENESEN HÍVHATÓ SZÁMOK AHOL MEGHALGATJÁK AZ EMBER BAJÁT.DE EGY SIMA HÁZIORVOS IS MEG TUD HALGATNI ÉS KEDÉLYJAVÍTÓT FELÍRNI HA ÚGY GONDOLJA SZÜKSÉGED VAN RÁ
2008. febr. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


Nagyjából ezeket találtam. De bizti van több is.


Pl. itt kereshetsz szakértőt és feltehetsz neki kérdéseket: [link]

2008. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A téli idoszakban nagyon sok embernel fellepnek u.n. depresszios tunetek. Ezt a szakemberek a feny hianynak tulajdonitjak. Nem tudom milyen az anyagi helyzeted,ezert nem ajanlhatom,hogy menj el pl.Delspanyolorszagba Malagaba, ahol ilyenkor is kellemes mediteran ido van, tele Napfennyel ez lenne a legobb megoldas. De tudok olcsobbat is: ha lehet meg a fuggonyoket is tavolitsd el abbol a helysegbol ahol legtobbet tartozkodol,(eleg felrehuzni),hogy minel tobb feny jusson a helysegbe. Sokat tartozkodj kint a friss levegon (lehetoleg nappal) es probald felredobni az osszes gondodat bajodat, mert ez is lehet a depressziod oka. Tudom nagyon nehez nem gondolni a poblemakra,de sajat jolfelfogott erdekedben probald meg. Abba a helysegben ahol alkonyt utan tartozkodol tegyel sokkal erosebb villanykortet,hogy tobb fenyt kapjal. Ha ez nem segit pl.kb.-10 nap utan,csk akkor kerj gyogyszeres segitseget,ami a kedelyedet feljavitja.Ha van ra lehetoseged akkor menj ki levegozni amikor sut a Nap!

Eleve ellensege vagyok a gyogyszeres kezeleseknek, a gyogyszerek mellekhaasa miatt ,termeszetesen,ha sukseg van gyogyszerre illetve orvosi ellatasra, azt igenybe kell venni,ha ellenben segit a tanacsom akkor ezt alkalmazd. Kivanom Neked, hogy hamarosan gyogyulj meg !

P.S. Nagyon sokat segit a pozitiv gondolkodas!(Ha tanacsolhatok meg valamit hagyd ki a szokincsedbol az olyan szavakat,hogy nem birok,nem tudom megcsinalni, nem vagyok eleg ugyes, vagy depesszios vagyok stb. ezek helyet mondogasd tobbszor naponta magadban, hogy "naprol napra jobban erzem magamat", hidd el nekem ,hogy jobban is fogod erezni magadat!)Kivanok Neked nagyon jo egeszseget!!!!

2008. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!