Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Abba kell hagynom a vagdosást...

Abba kell hagynom a vagdosást végleg. Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Lassan két és fél éve, hogy elkezdtem ezt a baromságot. Már rég megbántam, de nem tudok vele leállni. Ha rossz a kedvem, egyből ez jut eszembe, és legtöbbször nem tudok ellenállni. Viszont most, hogy elkezdek melózni, nem csinálhatom, lévén, hogy kapcsolatom lesz emberekkel a munkám során és nem tennék jó benyomást rájuk. Két hete abbahagytam, begyógyult az utolsó seb is. A hegeket mindig lekenem alapozóval, hogy kevésbé legyen vészes. Tele vagyok hegekkel, főleg az alkaromon. Nem ez a lényeg. Hanem az, hogy hogyan álljam meg továbbra is, hogy egyetlen vágást se ejtsek magamon. Persze, amíg nyáron melózni fogok, nem csinálom, csak félek, ha elkezdődik a suli, megint elkezdem. Néha most is meg akarom vágni magam, de nem szabad. Valami módszer, amivel meg tudnám állni akkor is, mikor nem gondolom át logikusan, hogy nem csinálhatom?

Pszichológushoz csak jövő hónap közepén jutok el.

16/l


2011. jún. 23. 10:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Gondolj arra,hogy iszonyú fájdalmas is lehet és ha netalán elkapod az ereket meg is halhatsz.Érdemes az életeddel játszani ezért?Gondolj bele:egy hüje pasi miatt vagdostad magad majd belehaltál..Sohasem fogod látni ahogy a gyerekeid , unokáid megnönek esetleg a dédunokáid,nem lesz esküvőd,lehet szépen tudsz énekelni például és majd egyszer felfedeznek és sok vagány teltházas koncerted lesz....

Ezért nem értűdemes eldobni az életet..

2011. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!