Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sportorvosi igazoláshoz olyat...

Sportorvosi igazoláshoz olyat kérnek tőlem, hogy fizikai és mentális értelemben rendben vagyok. Abszurdum! Tud egy pszichiáter erre megoldást?

Figyelt kérdés

Anno 10 éve még elmentem ezzel a pszichiátriára és kiadtak egy oylan igazolást, hogy "nevezettnél pszicátriai betegség nem áll fenn és kezelésünk alatt nem áll", na igen ám, de most elmentem ismét, és teljesen hülyének néznek, merthog yilyet nem adnak. Azt mondják ilyen nem létezik, hanem egyértelmű, hog ycsak diagnózisokat adnak.

Na de nekem pont egy ugyanilyen pszichiátriai igazolás kellene a sportosrvosi versenyzői igazoláshoz, hogy "mentális zavar nem áll fenn" vagy tudom is én, lényeg hogy kell ez nekem, hogy igazolva legyen, nem vagyok dilis :-) A fizikai vizsgálatokat meg lehet csinálni, de a mentális igazolás hiánya miatt majd nem kapom meg a versenyzői engedélyt?

Kérem aki tud segítsen tanáccsal, vagy hova lehet fordulni, mert megállt a tudományom ..... Márpedig ezen áll vagy bukik minden. Kész kabaré.

Köszi előre is!!!!!!!!!


2009. márc. 24. 22:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Valóban .... nem működik a rendszer ....

Hű hát én szívsen beírnám melyik az az extrém sport, de én már annyit veszekedtem ez ügyben, hog yfélek, h aaz illető olvassa ezt netán, azonnal rám ismer, sőt már így is lehetséges, na mindegy. Remélem nem ...

Komolyan most már nem érdekel, teszek még egy kört, ezúttal egy borítékkal, mert ugye az a gond, hogy más megyeszékhelyre se mehetek, mert állítólag ebben területi kötelezettség van, ez is micsoda egy idiótaság ...


Azért köszi mindenkinek .....

2009. márc. 26. 00:37
 12/13 anonim ***** válasza:

azért nem jár mindenki ide :D

Ha jutottál valamire, írd meg, kíváncsiak vagyunk :D

2009. márc. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van egy kis esze rád ismer az írásodból, a stílusodból is. Úgyhogy már mindegy. Különben nincs miért szégyenkezned. Kultúráltan írtad le a problémád. Legalább foglalkozol vele és érdekel. Dicséretes.


Bár ha az-az ember olyat kér amit ő sem tudna elintézni igen nagy f.szkalap lehet. Ha ezt olvassa üzenem, hogy ne rád haragudjon, mert az csak őt minősíti.

Inkább segítene mint kibújik a felelősség alól.


Minden jót.

2009. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!