Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin-t írt fel a doki, de...

Frontin-t írt fel a doki, de szerintem nem lelki eredetű a bajom! Szedjem?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata ezzel a gyógyszerrel?

Régebben pánikrohamaim voltak, és most megint rosszul lettem, de nem tudom, miért...

két napja volt a "roham", de azóta is érzem belül a remegést...

Mit csináljak, hogy elmúljon?...


2011. jún. 24. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd be a frontint.Sajnos én is azt szedek,ha nem veszem be,már szorongok.Mennyi frontint irt fel a doki?
2011. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedd a Frontint mindenképpen!!!
2011. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy vedd be,ez nem kérdés!
2011. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a belső remegés a pánik. Nekem is mindég így jön. Vedd be nyugodtan a gyógyszert, mert ha az elején vagy még könnyen meggyógyulhatsz egy kis segítséggel. Én is voltam így és halogattam a gyógyszerszedést, de nem volt érdemes.
2011. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy olyan érzésed, hogy nem idegi eredetű a bajod, akkor ne vedd be, amíg nem voltál egy alapos belgyógyászati kivizsgáláson, nem beszélek hülyeséget. Nekem is volt ilyen érzésem. Ki sem találnád honnan jött a probléma.... Egyszer hirtelen nekiálltam sportolni, szinte egyik napról a másikra, konkrétan annyi felülést és ilyen-olyan gyakorlatokat csináltam, hogy a beleim elmozdultak a helyükről. Hetekig csak néha-néha tudtam kakilni, akkor is hígat. Egyre erőtlenebb lettem, kellemetlenül éreztem magam, fáradt voltam ébredéstől elalvásig, ráadásul éppen vizsgaidőszak volt. A vérnyomásom egyik percről a másikra, hol felment ez egekbe, hol a béka segge alá esett, és majdnem elájultam ilyenkor, annyira legyengültem, mindez szó szerint 1-2 perc leforgása alatt. A fejem 24/24 fájt, a gyomrom, tüdőm, szívem, bordáim, mintha remegtek volt folyamatosan, már a látásom se volt tiszta, egyre homályosabb lett. Megelégeltem a helyzetet, kivizsgáltak, a beleimmel volt probléma, az erőteljes hirtelen mozgolódás miatt.
2011. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!